Wpis z mikrobloga

Zacznijmy nitkę w której przytaczamy paranormalne zjawiska w swoim życiu.
Sceptyków zapraszam również :)

Widywałem nie raz dziwnie zachowujące się punkty świetlne na nocnym niebie ale kiedyś widziałem na polnej drodze postać o wzroście około 1m może trochę więcej. Wyszła zza krzaka kilka metrów przedemną i poruszała się w tym samym kierunku co ja. Cały czas plecami do mnie. Strój jak by w kolorze srebrnym, stożkowy kaptur. W prawej ręce worek. Było nas 3, każdy widzial to samo. Żadne z nas nie wie jak to wytłumaczyć.

A czy was coś kiedyś dziwnego spotkało?
#paranormalne #duchy #ufo
Pobierz StaraJawka - Zacznijmy nitkę w której przytaczamy paranormalne zjawiska w swoim życiu...
źródło: comment_1650202779GSDOd8Wcv6thT36r8342V6.jpg
  • 12
@StaraJawka: bardziej meta i pewnie przypadek, ale: samoistne zatrzymanie się zegara w godzinę śmierci kogoś z bliskiej rodziny. Nie pamiętam teraz, czy dziadek, czy wujek.
@StaraJawka: mój wujek widział 2 zjawy, jedną przed, drugą za nim, jak był w lesie w niedzielę. Poruszały się tak jak on, wyprowadziły go z lasu i opuściły. Jak wyprowadziły go z lasu to zobaczył widmo kościoła, pobiegł szybko do domu. Za tydzień poszedł do kościoła i spowiedzi, następnie w to samo miejsce, niczego nie widział.
Druga to mojej siostry- czekała sama w domu na autobus do szkoły. Usłyszała chrapanie w
@Pajonkek: To ja mam podobnie ze snami a raz miałem taką sytuację że śniło mi się że ide sobie korytarzem w domu a w ścianie na przeciw kibla jest normalnie przejście do kotłowni, którego nigdy tam przecież nie było a potem opowiadam ojcu o tym śnie i mówi że było tam przejście ale zostało zamurowane kilka lat przed moimi narodzinami i nie mam prawa znikąd tego pamiętać bo nigdy mi o
bardziej meta i pewnie przypadek, ale: samoistne zatrzymanie się zegara w godzinę śmierci kogoś z bliskiej rodziny. Nie pamiętam teraz, czy dziadek, czy wujek.


@frow: mój ojciec miał identyczny przypadek, u mnie zatrzymał się datownik, przeskoczył licznik dnia, godziny też, natomiast "MON" (poniedziałek) stał w miejscu przez, spostrzegłem to we wtorek po telefonie od rodziny, "No dzwonimy ze smutną wiadomością"
@6aesthetic9: a miałeś takie, że najpierw coś ci się śni, a później to dzieje się w realnym życiu? W lutym przyśniło mi się że znalazłem swój stary portfel z paroma banknotami, ale było w nim mało dokumentów. Parę tygodni później dzwoni do mnie szef, że znalazł mój portfel wbity pod siedzenia w busie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(Zgubiłem go jakiś rok temu)
Druga to mojej siostry- czekała sama w domu na autobus do szkoły. Usłyszała chrapanie w sąsiednim pokoju, po tym czekała już na przystanku ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Pajonkek: omamy wzrokowe lub dźwiękowe (lub czasem naraz :) ) zdarzają się raz w życiu u przynajmniej 20% ludzi. Zdrowych, warto dodać. Ja swoje już miałem :) też za dzieciaka swoją drogą.

a miałeś takie, że najpierw coś ci się
@StaraJawka: UK. rok 2019.

Nad jeziorem będąc na nocnych zdjęciach widziałem dwa żarzące się na pomarańczowo punkty wykonujące nad taflą jeziora nietypowe manewry (nie jestem w stanie zweryfikować czy to nie były drony). Dodam tylko że było bezdźwiękowo i raczej mało prawdopodobne by ktoś latał dwoma dronami na środku wielkiego jeziora i robił nimi takie manewry (groziło by to ich rozbiciem). Pomarańczowe światło było stałe ( nie migające) i przy akrobacjach
@FOTEL: odezwała się akurat na paręnaście dni przed znalezieniem jego, pomimo że przez ~2 miesiące po stracie chodziłem wkurzony i cały czas myślałem czy ktoś mi go ukradł i nie chciał oddać. (Wcześniej nie miałem podobnych snów)