Wpis z mikrobloga

Tak, równość wszystkich wobec tego samego prawa to coś czego nam w Polsce potrzeba PeŁowski dzbanie.


@msqs1911: przecież immunitety są usankcjonowane prawnie, dzbanie. Chyba, że ci chodzi o sprawiedliwość na chłopski rozum.
  • Odpowiedz
@msqs1911: więc niech PiS upolityczni sądownictwo bo jakaś babka z SN nie udzieliła pomocy podczas wypadku xD dobra, już głosuje na Ziobrę, niech zakażą aborcji z gwałtu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bounty gdzie tak napisałem, nie interpretuj bo Ci słabo wychodzi, lepiej pomysl nad programem dla swojej partii, chociaż na pół strony skoro jedna kartka to za duże wyzwanie dla takiej wspaniałej partii
  • Odpowiedz
@msqs1911: nie chce jej jakoś bronić, ale sporo ludzi nie widzi jak jedzie za nim karetka na sygnale. Niestety sporo kierowców ma klapki na oczy i widzą tylko drogę przed sobą.
  • Odpowiedz
  • 13
@msqs1911 Już widzę jak kogokolwiek się czepia i robi nagonki bo nie jebnął drifta widząc wypadek za sobą zresztą. Mordę se pisowskie odpady równością wycierają a jednocześnie gnębią Gersdorf tylko z powodu nie lizania dup PiS.
  • Odpowiedz
@meehow97: Przecież wystarczy mi jedna twoja wypowiedzieć, żebym znał twoje poglądy xD nie jesteś taki skomplikowany jak ci się wydaje, patrz:
- PiS lepsze od peło bo to patrioci
- LGBT to zagrożenie dla cywilizacji i zboczenie
- Mimo wszystko Duda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- powinniśmy wyjść z unii
Pomyliłem się w czymś płatku śniegu?
  • Odpowiedz