Wpis z mikrobloga

@UlicznyPoeta

jakby nie pogarda wobec połowy kraju i spluwanie "elit" na obywateli to by #!$%@? pis nigdy do władzy nie doszedł.

Zapomniałeś tylko dodać że jedynym który informuje o tym "spluwaniu" jest PiS. Ciekawe dlaczego tak informuje? Czy PiS ma w tym jakąś korzyść? A skoro ma korzyść to czy to w ogóle prawda? Może PiS to wymyśla żeby sterować umysłami debili i niewykształconej biedoty?
  • Odpowiedz
pisiarskie jątrzenie to coś czego nam teraz potrzeba


@biegnacy_dziobak: Nie hejtujmy! Któż z nas nie ma pokus, chwil słabości. No odjechali, no i co sie wielkiego stało? Ten motocyklista juz i tak nie żył. A poza tym na jego fejsbuku znaleziono, że nie wspierał pederastów i pisał dowcipy o Murzynach.
  • Odpowiedz
jeśli jej udowodnią winę t


@Bounty: Tak samo jak udowodnili Sawickiej, czy temu sędziemu co #!$%@?ł 50 zł. Okazało się, że są zupełnie niewinni. Dostali odszkodowanie i przeprosiny za medialny hejt.
  • Odpowiedz
Tak, równość wszystkich wobec tego samego prawa to coś czego nam w Polsce potrzeba PeŁowski dzbanie.


@msqs1911: pisowski dzbanie wytłumacz- zapadł już wyrok? Ktoś został skazany albo uniewinniony z racji zawodu?
  • Odpowiedz
Różnice kulturowe w Sądzie Najwyższym w Polsce i na Ukrainie:

@msqs1911:
Szkoda tylko, że realnie na Ukrainie i tak jest z 5x więćej korupcji niz u nas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@magic_johnson: ty mów co chcesz ale ona już się zesrała że jej auto zabrali i ją szkalujo... no trochę jednak #!$%@? jeżeli faktycznie ona motocykl #!$%@?ący przed samochodem ''pomyliła'' z częścią ciężarówki. Widać że hamowali i to ostro przed ww. pojazdem w ślizgu ale nadal coś mi śmierdzi. A co do podziału na PiSs i PO: nie, tu mi nie o to chodzi- zależy mi na prawdzie i osądzeniu winnego.
  • Odpowiedz