Wpis z mikrobloga

#magianagosci

Obejrzałem cały drugi sezon (w ok. 90 minut, większości na przewijce) i niewiele (nic?) się zmieniło od pierwszego sezonu:
- Większość wyborów to wybory kobieta->5 facetów lub facet->5 facetów. Była jakaś babka bi, ale takich typu facet->5 kobiet było bardzo niewiele niestety,
- Te kobiety, które były bardzo wiele pozostawały do życzenia (w mojej specjalnej skali binarnej może było z 5 z oceną 1, w tym jedna jedyna naprawdę ładna Weronika z 4 odcinka)
- Nie będę wskazywać personalnie, ale trafiły się dwie porachy za które Focus TV powinno mi płacić za psychoanalityka
- jedna nawet (Helena antykwariusza z Poznania) pojawiła się dwukrotnie - twórcy muszą być ostro zdesperowani brakiem kobiet
- Program jest nadal durny, kolesie to w większości przegrywy, laski albo brzydkie albo stare albo #!$%@? albo różne kombinacje w/w
- Wstydzę się że to oglądam, program to dno

  • 5
dla p0lki liczy się głównie duża lufa. To pokazuje ten program


@BigKahunaDick: bo ja wiem? Oglądając sam zastanawiałem się kogo bym wybrał (co prawda głównie w przypadku pań, ale i próbowałem odgadnąć jaki tok myślenia może być w przypadku panów) i raczej taktyka moja i uczestników jest dość zgodna: w pierwszych dwóch rundach ostrzelić osoby które ewidentnie mi nie podchodzą, w drugich dwóch już widząc całe ciało (twarz, piersi/tors, wzrost, figurę,