Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,
Jak postrzegacie zmianę pracy? Stresujecie się? "jakoś to będzie"?
Mam 2 lata expa i opcję zmiany pracy za 17k uop, mam wrażenie, że są to górne widełki firmy na to stanowisko (nie są udostępnione), aktualnie mam 13 i zastanawiam się nad zmianą.
Trochę przeraża mnie zmiana,
że się nie sprawdzę
że będą oczekiwać zbyt dużo
że nie przedłużą umowy po okresie próbnym
że zbyt dobrze wypadam na rozmowach
że wyrzucą mnie i nie będę mógł znaleźć nowej pracy
Taki uturbiony impostor syndrome, jak sobie z tym radzicie?
W aktualnej pracy mam dosyć słabe warunki do pracy (bardzo duży stres, ale za to "pewność zatrudnienia"), podzielicie się własną perspektywą?

#pracait #praca #pracbaza #programista15k #zarobki #kariera

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #625b5e0eed0d2e55b1eb1ce5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12
Mireczku leć z tematem na spokojnie, miałem ten sam problem i po okresie próbnym odbyłem szczera rozmowę z teamleadem nt mojego kodu. Braki odnośnie wiedzy uzupełnialem po pracy i task po tasku coraz lepiej to wychodziło. Głowa do góry, zawsze pamiętaj ze są inni pracodawcy w razie czego.
że się nie sprawdzę

że będą oczekiwać zbyt dużo
że nie przedłużą umowy po okresie próbnym

@AnonimoweMirkoWyznania: mam to w poważaniu, to ich problem, a nie mój xD Mnie interesuje tylko wypłata, a jak się firmie nie podoba moja praca to niech mają pretensje do tego co mnie przyjął xD
Zgubiłem kod OP: @kacper93k:
Na żywioł :P Dzięki

@kimikini:

jak nie ulozy sie to jest 100 innych pracodawcow na ich miejsce ;)


Mam nadzieję, że zwolnienie by mnie nie zdemotywowało i znalazłbym szybko pracę, a nie pare miesięcy bez pracy bo pewnie by mnie to załamało... :/

@WyjmijKija:

nie da się nie znaleźć pracy w 2 tygodnie mając 2 lata xp


Zobaczymy ( ͡° ͜ʖ ͡
Zgubiłem kod OP: @DiabelskiDziadek

Douczanie się po pracy to chyba zart, każda nowa praca to nowe technologie, standardy kodowania, pracy i zarządzania. Ja po 8h gaszę kompa i mam 31k, Ty się douczasz i masz 13k. Rynek sam.ocenil kogo praca jest bardziej wartościowa.


Rozumiem, że po 8h zamykasz kompa, rozkładasz tarota i próbujesz przewidzieć co kto robi po pracy, nie wiem skąd przeświadczenie, że siedze po godzinach.
Rozłożyłem swojego i widzę,