Wpis z mikrobloga

Już dwadzieścia osób zna się na tym lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@SaintWykopek To jest nic. Kiedyś mój "oponent słowny" dostał 700 plusów, a ja 11, bo napisałem to co tutaj, że to mit że mniej czujesz i że bez napletka masz łatwiej z higieną. Najwidoczniej 700 osób z napletkiem wiedziało lepiej ode mnie jak to jest bez niego XD
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: obrzezaniec hir. To była jedna z lepszych decyzji w życiu. Czucie tsk samo zajebiste a każda partnerka mówi, że mam najładniejszego kutasa jakiego widziała. Wszystkie wracają jak bumerang.
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Po zabiegu spoko. Ja miałem w 2020 w grudniu, żałuję tylko, że nie zrobiłem tego dużo wcześniej. Czucie jest zajebiste, choć troszeczkę inne, bardziej skupione na żołędzi. Tylko zawsze pamiętajcie żeby ciąć się w miarę high a nie low, żeby zachować więcej napletka wewnętrznego. Żale na necie pochodzą głównie od ludzi ciętych nisko. Poza tym high wygląda o wiele lepiej.

Edit: Widzę, że chcesz robić w Krakowie więc śmiało
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SaintWykopek: znajomy miał problem, bo za szybko dochodził i lekarz zaproponował mu obrzezanie. Gość się obrzezał w wieku 28 lat i mówi, że faktycznie czucie mniejsze dość znacznie i teraz żeby dojść musi się mocno skupić. Trochę żałuje pp czasie w wieku 34 lat decyzji, bo mając porównanie mówi, że obecnie s--s/oral to 30% czucia tego co kiedyś
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirkosoft High czy low?

Jedna z moich najlepszych decyzji, żałuję że nie wcześniej.


Podasz powód?, miałem swoje zdanie ale większość komentarzy to jest przeciw. Ja chce tylko dłużej, jeśli czucie będzie ciekawsze to jeszcze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz