Wpis z mikrobloga

Patch 1.33 miał poprawić AI... a śmiało stwierdzam, że obecnie jest głupsze niż kiedykolwiek. (załączony obrazek najepiej przedstawia sytuację jeśli komuś czytać się nie chce)
Ostatecznie stwierdziłem to przed chwilą, tocząc wojnę z Kastylią jako Portugalia. Moimi sojusznikami są angole i argończycy, gdzie ci pierwsi nic nie robią, zupełnie nic. Siedzą na tej swojej wyspie sobie i przez całą wojnę żadnej jednostki nie przemieścili choćby na sąsiednie pole. Ale mniejsza z tym, teraz lepsze. Kastylia zamiast bronic swoich granic, spróbować stoczyć jakąś bitwę, to poszła oblegać fort anglików w Labourd a potem w Caen. I tak wygrałem wojnę, mając 99% warscora bo bot nie ogarania totalnie xD Polecam gry paradoksu, po prostu immersja taka, że #!$%@?

#eu4 ##!$%@? #paradox
Pobierz
źródło: comment_16501206249ukRV7nD5jussMeHasTKzK.jpg
  • 6
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kamillus9: jest w #!$%@? głupsza. Już na Reddit gadałem o tym. Teraz kolonizatorów się nie opłaca Ally bo wszyscy się tak zachowują. Spain to samo nie rusza dupy bo po co xD GB to już w ogóle. Portugalia chyba to samo bo w dwóch wojnach ich nie widziałem.