Wpis z mikrobloga

czy ja wiem, to mniej więcej ta liga. Czytałem, że ssmani zostawiali bomby pułapki np w piórach do pisania albo za przekrzywionymi obrazami na ścianach (poprawisz obraz, bum). Mimo to, ruscy to swołocz zostawiająca niespodzianki dla cywili a to co powyżej wspomnialem było wymierzone we wrogich oficerów..


@SlenderCzester:

Masz jakiś link? Jak można zostawić bombę w piórze? Przecież to ładunek mniejszy niż petarda i na dodatek trudno go odpalic, a oni
@Vetinari mały ładunek w piórze (stosowano np. naboje .22) bez problemu pokiereszuje człowiekowi palce. Człowiek z przebitą dłonią potrzebuje więcej opieki niż martwy więc stanowi większy problem.
stary w tym miejscu może być przywiązany do czegokolwiek, otwierałeś kiedyś drzwi, wiesz w którym miejscu jest najdłuższe ramię? Jakby ta szklanka miała spaść to stałaby z drugiej strony drzwi...


@anotherguy: Właśnie nie, stawiasz tu gdzie stoi a sznurek ciągniesz do strony z klamką. Jakby stało z drugiej strony to jest spora szansa, że otwierający złapie bo wypadnie mu to prosto w ręce i na wysokości oczu, tak to nie dość