Wpis z mikrobloga

@alfaiomega1: @powaznyczlowiek: Mężczyźni w wieku poborowym wykrzykują nacjonalistyczne hasło (wręcz o naziolskich konotacjach), które było jednym z ostatnich jakie usłyszeli bestialsko pomordowani Polacy 80 lat temu, a wszystko to w centrum drugiego największego miasta w Polsce, czyli w kraju w którym podczas owego ludobójstwa wymordowano ok. 100 tys. cywili - w tym dziesiątki tysięcy kobiet i dzieci.

Nie mamy za grosz godności i szacunku do samych siebie, że na to
Nie mamy za grosz godności i szacunku do samych siebie, że na to pozwalamy i udajemy, że nic się nie dzieje.


@Wolfman91: na mnie jak plują to sobie myślę że deszcz pada i jeszcze bardziej rześki jestem.
@Cucik: Bezpośrednio nie ma, dlatego napisałem wyraźnie że wiem że są probanderowscy z komentarzy pod tiktokiem
A poza tym niestosowne jest jechać do innego kraju i wykrzykiwać hasło śmierć wrogom ojczyzny i nie ważne czy jest to Polak w Anglii czy Ukrainiec w Polsce
@alfaiomega1: @Cucik: No jak nie ma? Jak nie bezpośrednio? Przecież to oficjalne pozdrowienie banderowcow... Slawa Ukrainie i w odpowiedzi Herojam slawa. Tak witali sie Banderowcy i mozna postawić znak równości pomiędzy tym a hajlowaniem.