Wpis z mikrobloga

@Mineciarz69: Po pierwsze: duża knaga nie oznacza jeszcze dobrego sexu. I tak, knaga 19 cm jest duża, szczególnie jeśli celujesz w kobiety <170 cm.

Jeśli masz knage 28 cm i niewiele więcej w obwodzie, a jesteś zaniedbany, ubrany jak bezdomny, nie masz pasji, siedzisz tylko w piwnicy, jesteś toksyczny i niesympatyczny to chooj z tego.

Jeśli natomiast masz to wszystko i kobieta nadal woli jakiegoś wyimaginowanego Oscara, to jest pato lub
  • Odpowiedz
@xNiceManx: toksyczni i niesympatyczni mniej atrakcyjni faceci mają znacznie większą szansę na khutaszenie p0lki niż wierzący w bajeczki o szacunku i partnerstwie normik. Jakby to powiedział Nietschetański nadsamiec ,,Natura".
  • Odpowiedz
@kiwors: Poza tym obieraj dobre pozycje, np., roasted chicken z poduszką pod tyłek albo na jeźdźca od tyłu (reverse cowgirl), a laska będzie błagała o wytchnienie. Poza tym liczy się technika. Choking + palcówka + 69 + ostre dymanie ze zmianą częstą i laska będzie Ci jadła z ręki.
  • Odpowiedz
Czy z kuśką 19 cm mam czego szukać u p0lek? Proszę @BigKahunaDick o wypowiedź.


@Mineciarz69: polecam mój post na temat wielkości penisa https://www.wykop.pl/wpis/65015495/reakcja-babki-w-2-45-mowi-sama-za-siebie-a-wy-posi/

TLDR: koleś z gigantycznym penisem >30cm był wstanie wkładać w każdą babkę 9 inchów co daje jak sobie wygooglujesz ~ 23cm, tak więc to jest mit, że wchodzi tylko 15cm w babe, wchodzi niecale 23cm, dlatego penis 18-22 to typowy mikrus, a poniżej 18 to już w ogóle
P.....c - > Czy z kuśką 19 cm mam czego szukać u p0lek? Proszę @BigKahunaDick o wypow...

źródło: comment_1650126609G0KNkYSaBbJGTa8uc7zzWJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz