Wpis z mikrobloga

@oszty: mówisz tylko i wyłącznie o przesadzonej ilości kwasu, 1ml jak dziewczyna naturalnie ma małe usta w 99% zrobi dobry efekt
  • Odpowiedz
@oszty: jak patrze na dziewczyny w mojej robocie czy żony kolegów to żadna tego nie ma i każda wygląda lepiej niż te gwiazdy ¯\_(ツ)_/¯ nie mówię że sobie czegoś nie poprawiły bo tego nie wiem ale żadna nie zrobiła z siebie sztucznego glonojada na co teraz jest moda
  • Odpowiedz
@Kundzia999 A dlaczego salon miałby nie chwalić się efektem? Skoro wykonują takie zabiegi to też pokazują jak to wygląda. Dla nich to forma reklamy. To czy się komuś to podoba czy nie to już natomiast kwestia gustu. Jeśli to zdjęcie cię nie przekonuje to znaczy, że nie jesteś grupą docelową.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@La_Fawnduh: osobiście znam laske, która się zaczęła ostrzykiwać jak miała dwadzieścia parę lat, po trzydziestce hajs się skończył i po pół roku wygląda na ryczącą czterdzieche albo i gorzej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@michal-fajne: tylko, że ulane laski zazwyczaj, że to tak ujmę, nie robią sobie tego specjalnie i nie płacą za efekt bycia grubą, a za efekt glonojada salony zgarniają gruby hajs ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Jcmg: no na zdjęciu to chyba jeszcze opuchlizna po zabiegu więc w sumie efektu nie znamy xd nie wiem czy ktoś doczytał że to było ratowanie ust po nieudanym powiększeniu więc komentarze że lepsze były naturalne to xD
  • Odpowiedz
@bruuh: medycyna estetyczna to jeszcze temat tabu w pl ale znam kilka dziewczyn które już w liceum sobie to i owo poprawiały a potem plotki były że wypadek miała bo miesiąc z poobklejamym nosem chodziła. pod tym wzgledem jesteśmy sto lat za krajami arabskimi gdzie na 18 urodziny funduje się dziewczynie operacje xD i mało kto ich nie przechodził.
  • Odpowiedz
@bruuh: w Polsce akurat nie nie tak bardzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie mamy jakiś większych narodowych kompleksów jak np. nos u arabek, za duża ilość włosów czy odcień skóry nie wpasowaujący się w obecne kanony piękna xD
  • Odpowiedz
@Kundzia999: Wszystko jest dla ludzi, ale czy nie da się zrobić normalnych ust? Naturalnej wielkości? To jest odgórnie ustalone, ze trzeba #!$%@? tam 2 ml kwasu na glonojada?
  • Odpowiedz