Wpis z mikrobloga

@Kundzia999: Jak dla mnie ludzie mają prawo robić co sobie chcą ze swoim ciałem. Nie zmienia to faktu jednak, że według mnie wypełnianie sobie ust to najkomiczniejsza(#glonojady) ingerencja w swoją twarz jaką kobieta może się dopuścić. Nie licząc czarnych kresek zamiast brwii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@ImperiumCienia: ewentualnie znak nike zamiast brwi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tu bardziej chodzi o to, że salon jest dumny i blady jaką tu super robotę odwalił, a efekt jest tragiczny () nikt naprawdę nie widzi jak to wygląda?
()
  • Odpowiedz
@Kundzia999: mnie głównie zastanawia co sobie myśli jej facet, dla mnie to jest obrzydliwe i wygląda jak nieudany eksperyment medyczny. Czy serio są mężczyźni którym sie to podoba? I to samo tyczy sie brwi namalowanych pisakiem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@bruuh: każdy facet, którego pytam twierdzi, że te usta są obrzydliwe ale jakoś te dziewczyny mają facetów, mężów czy kochanków więc widać komuś się to podoba ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale też i w towarzystwie karków, dresów etc się nie obracam, może oni mają inny gust ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kundzia999: jakas logika za tym stoi - w dni plodne kobiety maja naturalnie bardziej spuchniete i czerwone usta niz w inne dni - takie mikroroznice, czlowiek tego nie zauwaza swiadomie. Natomiast to co laski sobie robia to proba oszukania natury i krzyczenie "jestem plodna caly czas" - jakis odsetek facetow sie na to nabiera, wiec pewnie moda nie zniknie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
@dawid-hopek: w którym momencie narzucam komukolwiek swoją opinię? #!$%@?ąc od tego, że stwierdzenie, że to glonojady, a nie usta to jest obiektywny fakt, a nie opinia ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
każdy facet, którego pytam twierdzi, że te usta są obrzydliwe ale jakoś te dziewczyny mają facetów, mężów czy kochanków więc widać komuś się to podoba


@Kundzia999: Nie skreślisz przecież dziewczyny za to, że ma mniej ładne usta czy jakiś inny podobny detal.
  • Odpowiedz
@Mq555: dokładnie, miałem to pisać. Tak opuchnięte usta są bezpośrednio po zabiegu i po czasie się normalizują. Mój różowy ma usta wypełnione i dopóki mi nie powiedziała to za nic w świecie bym nie przypuszczał, że to kwas
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kundzia999: źródło Wikipedia ale oczywiście, że to musiała spopularyzować jedna z tych Lambadziar Kardashianek.

The trend of lip augmentation has been incredibly boosted by Kylie Jenner's transformation over the years and her trendy challenge among teenagers consists of using a shot glass to try to plump up their lips for social media attention.


Full lips with an accentuated border have often been associated with beauty and youth.Tribal peoples worldwide have introduced
  • Odpowiedz