Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: Miałem wrażenie, że Cash wykorzystał naiwność sponsora, aby zabawić się w Finlandii na parę dni i żeby na jego koszt pobyć w lodowym hotelu, bo inaczej tryb sknery temu biedakowi nie pozwoliłby na takie "ekscesy" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Oj, vlogi były słabiutkie i inni ludzie chyba podzielają ten mój pogląd, bo miały najsłabsze wyświetlenia w porównaniu do innych vlogów Casha z tego okresu
pelt - @zdrajczyciel: Miałem wrażenie, że Cash wykorzystał naiwność sponsora, aby zab...

źródło: comment_1650059070cbLzLD43FmiZgfHVdzm8Yw.jpg

Pobierz
Słabe wyświetlenia mogą być spowodowane tym, że filmy są oznaczone jako 18+

@M_V_T: W sumie racja i dzięki, że mi o tym przypomniałeś. Samo oznaczenie 18+ nie zmienia faktu, że sponsor mógł się przejechać na tej współpracy, bo Cash miał z nią o wiele słabsze zasięgi niż normalnie oraz mało, a prawie wcale pokazywał jego "produkty". Myślę też, że wielu mogło zniechęcić, że są to vlogi sponsorowane (z
@sruba_m3: Mi chodziło o to, że sponsor zyskał z tej reklamy u Casha pewnie mniej niż planował. A Cash korzystając z okazji, po prostu skorzystał ( ͡° ͜ʖ ͡°) W zamian wypuścił jedne ze słabiej oglądanych vlogów na jego kanale w ostatnim czasie. To chyba nie było celem sponsora, bo pewnie liczył na większe zasięgi, ale cholera wie ¯\_(ツ)_/¯
ale kogo obchodzi jak na tym wyszedł sponsor?

@sruba_m3: Pewnie samego sponsora i innych potencjalnych sponsorów od wódki, ha, ha ( ͡° ͜ʖ ͡°)