Wpis z mikrobloga

Szczerze? Jeśli chcesz kupić jako inwestycja to ok. Ale jeśli chcesz na crypto grać to jako zielonemu odradzam. Za dużo jest na nich fluktuacji wywołanych... No właśnie, ciężko stwierdzić czym wywołanych. O ile ogromne peaki można jakoś odnieść do "info ze świata" o tyle zmiany trendów są, przynajmniej dla mnie, mocno nie jasne i nie oczywiste.

Jako początkującemu poleciłbym Ci surowce, bo to jakoś w miarę sensownie się zachowuje.
@Voww: no właśnie ten sam problem mam. Co wpływa na zmianę trendów itp. Siedzę troszkę na zwykłej giełdzie ale chciałbym spróbować krypto trochę zrozumieć
@zacv: A no to nie taki znowu zielony :)
Ja osobiście "zamroziłem" sobie trochę kapusty w crypto i odpuściłem. Właśnie dlatego, że nie udało mi się odnaleźć jakiegokolwiek logiki w nich.
A co do jutubowych kanałów tematycznych to jestem bardzo sceptyczny, wręcz odbieram ich jako naganiaczy. A im głośniej taki mówi, że hossa/bessa tym bardziej gownoprawda :p
@zacv: Ale jeśli jesteś aktywny na zwykłej giełdzie to do crypto podejdź w podobny sposób. Crypto też mają fundamenty, danego coina zacznij analizować od white paper, każdy nieco bardziej sensowny to ma.
@Voww: no zielony bo zysków narazie to żadnych nie mam, ba! nawet gonić na zero trzeba :D co do youtubowych naciągaczy to ci więksi to trochę śmiech na sali z ich nie omylnością ale znalazłem kilka mniejszych kanałów gdzie widać jak ci ludzie opisują swoje błędy jakie popełnili, na co zwracać uwagę.
A na czym masz to krytpo? Zastanawiam sie nad bybitem
@zacv: Na zewnętrznym portfelu :)
Jeśli chodzi o samą giełdę to pogrywałem i czasem jeszcze zagram dla sportu, na bitmexie. Duża płynność i platforma sama w sobie w miarę przyjazna (choć była przyjemniejsza, ale jak zawsze i wszędzie muszą wprowadzić "usprawnienia").

Ta, "ci więksi" to zazwyczaj jest śmiech na sali. A jak ktoś mówi, że widzi swój błąd, czy chociażby zauważa że go popełnił to już dużo. Takich warto chociaż posłuchać,