Wpis z mikrobloga

to słyszę o ich jachtach. To jakiś substytut mierzenia #!$%@??


@wypok312: może być. Wypasioną rezydencję mają (i pewnie niejedną, żeby sobie na Bahamy byle kiedy pojechać), złote klamki, najnowsze modele najdroższych samochodów, więc czemu nie sprawić sobie kolejnej zabawki czyli jachtu?

Taki troszkę odpowiednik szkolnego "wyścigu zbrojeń", tylko zamiast na iPhone'a i AirMaxy "walczą" na chaty, bryki i łajby żeby sobie nawzajem zaimponować.

Zresztą, chyba wielu ludzi tak ma, że jacht
@Pink_Floyd:
No, ja tak nie mam. Nie potrzebuję świecidełek żeby podbudować swoje ego, czy innej łajby. Wolałbym poukładać świat tak jak chcę, a nie skupiać się na pierdołach, gdybym miał tyle kasy.
Nie potrzebuję świecidełek żeby podbudować swoje ego, czy innej łajby.


@wypok312: nie chodzi o ego. Mógłbym mieć nawet jacht o którym nikt by nie wiedział (no dobra, paru przyjaciół by się na ten jacht wzięło) - po prostu dla przyjemności zrobić sobie kilkudniowy "reset" od rzeczywistości w luksusowych warunkach. Nie chodzi o imponowanie.
@Pink_Floyd:
Mnie by bardziej zadowoliło że inni ludzie podzielają moje zdanie na temat tego, jak ma wyglądać rzeczywistość.
Jacht by mi nie wystarczył, szybko bym się znudził, albo w ogóle bym olał.
@wypok312: w coś muszą pchać lewe pieniądze i jakoś je upłynnić, nie będą ich przecież trzymać wszystkich na koncie bankowym. Stąd mają tyle nieruchomości w drogich miastach i jachty za grube miliony.
No, ja tak nie mam. Nie potrzebuję świecidełek żeby podbudować swoje ego, czy innej łajby. Wolałbym poukładać świat tak jak chcę, a nie skupiać się na pierdołach, gdybym miał tyle kasy


@wypok312: nie, Ty nie wiesz czy tak nie masz. Nigdy nie miałeś jakiejś znaczącej kasy, wiec nie masz pojęcia jakbyś się wtedy zachował