Wpis z mikrobloga

stary, to są jednorazówki do ruchania a ty się prujesz xD


@To_The_Moon: przecież ja o tym piszę, a tutaj się ludzie zesrali i piszą, że to normalna kobieta i śmieszna hehe

Laska się wyszaleje a potem koło 29-30 roku życia będzie wrzucać fotki w skromnych sukienkach, wtedy to przyjdzie Twoja kolej i będziesz zadowolony ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Nie muszę korzystać z czegoś takiego jak tinder, przykro
@Ostatni_Narkomanin: to nie #!$%@?, bo pisałem, że nie obchodzi mnie czy ktoś ma tindera czy nie i sam zamysł tindera jako stronę do szybkiego ruchania szanuję. Natomiast większość profili kobietna tym portalu jak już pisałem to jakieś wysrywy ,,chce się ustatkować, ons i fwb - NIE!'' a potem widzisz takie zdjęcie
@technojezus:

Ale czy Ty się dobrze czujesz?


średnio się dziś czuje, trochę mnie głowa boli ale to chyba przez zmianę pogody

Gdzie Ty masz problem z tym?


ale ja nie mam żadnego problemu kolego, po prostu ciekawi mnie jak żyje typowy chad i czemu zamiast peklować Julki woli siedzieć na wykopie.
Zastanawia mnie to po prostu, jestem zwyczajnie ciekaw takich ludzi jak Ty, bo to w ogóle zaszczyt, że mogę z
@To_The_Moon: xDDD no zapomnialem, że ,,chad" w waszym umyśle, to minimum 17h spędza ze znajomymi, codziennie pekluje nowe kobiety i w ogolę high life xDDDD

Wiadomo, ,,chadzi" nie korzystają z internetu, ani z niczego bo to dla przegrywów.

Właśnie wróciłem z treningu i teraz odpoczywam sobie oglądając serial i jedząc potreningowy posilek. Przepraszam, ze nie pekluje żadnej julki i przeglądam twittera oraz wykop, pewnie dla ciebie przestałem być czadem. Jak ja