Wpis z mikrobloga

@littlestar: niech mi ktoś wytłumaczy czemu Marika cały czas stawia się w roli ofiary? I że karma do nich wroci? Przecież kogoś musieli wytypować do odpadnięcia, to normalne w hotelu że ludzie tam odpadaja. A ta wymianę i #!$%@? panamagate po hotelu Marika sama zaincjowala wrzucając dwuznaczne zdjęcie Elizy. Mam wrażenie że to typ laski która musi błyszczeć najjaśniej i nie może znieść konkurencji a tutaj Elizka ja zakasowala uroda i
@Lolek1011: Racja, Marika jest yebnieta, że wstawiła takie zdjęcie. Ale reakcja na ogólnodostępne zdjęcie z tv z chamskim podpisem w postaci wyzywania od #!$%@?, ujawnienie ekscesów seksualnych, oznaczenie matki, grozenie udostępnieniem filmików to nie jest reakcja zdrowych ludzi (tyczy się i elizy i jaya), chyba że dla Ciebie ok, nie mnie oceniać, dla mnie całą trójka to patologia
@Joanna_Maria_W: @Dromodron: dokładnie zachowanie całej trójki w tej sytuacji słabe i beznadziejne, straszenie filmikami poniżej krytyki
Szczerze ja nie pojechałabym z ludźmi z którymi mam taką kosę na jedna imprezę (zarówno na miejscu Elizki jak i Mariki) więc moze ostatecznie sami trochę to podkręcają dla zainteresowania. Zresztą to są jeszcze szczyle i zależy im na popularności więc może innymi kryteriami się kierują niż własną godnosc ;)
@bubba222: hmmm a jakby ktoś wrzucił zdjęcie Twojej dziewczyny/żony/partnerki w dwuznacznej pozie z innym facetem i sugerował że ja swedzi to nie wkurzylbys się i nie zareagował emocjonalnie? Myślę że Marika jest inteligenta i uderzyła tak żeby wycelować zarówno w Elizę jak i w Jaya i się jej udało. Więc jest zarówno prowodyrka jak i ofiarą. Jakoś mi jej nie szkoda.
@Lolek1011: i tutaj przy takich komentarzach wychodzi jacy potencjalnie użytkownicy komentujący mogą być w życiu realnym. W obronie swojej partnerki/dziewczyny/żony czy kogokolwiek bliskiego zawsze staje się w obronie bez względu na wszystko. Jak ktoś tego nie rozumie to szkoda gadać...
Marika ma ciśnienie na Jaya - po tym jak się wysławia nie wydaje się zbytnio inteligentna, ale ma pewną umiejętność wyciągania informacji od innych - profil Jaya jej ewidentnie przypasował -
@kipman1: wiesz co nie wydaje mi się żeby ktokolwiek tutaj nie potrafił stanąć w obronie swojej bliskiej osoby, bardziej chodzi o to że niechęć do Jaya tak przesłania koledze Bubba oczy ze nie potrafi wczuć się w jego sytuację i spojrzeć na to z empatia. Staram się zrozumiem punkt widzenia każdej z tych osób chociaż wiadomo że większa sympatia darzę Jaya i Elizę i ciężko mi spojrzec obiektywnie, dlatego pytam o
@Lolek1011: @kipman1 Szczerze? To, że Jay stanął w obronie Elizy moim zdaniem tylko dobrze o nim świadczy. Eliza została zaatakowana i zareagowała. Niektórym się to podoba innym nie, ale faktem jest, że użądliła Marikę, która sama te krzywe akcje zaczęła. Po co jej to było? Co chciała osiągnąć? Bo robiąc coś takiego tylko dała świadectwo o sobie jaka jest. Oczywiście cała ta sytuacja była żałosna, ale zaczęło się od jednej osoby.
@Dromodron: bez względu na to jak dziecinna była odpowiedź Elizy to zaorała zawistną Marikę konkretnie. Jeśli dodać do tego że kilku uczestników zarzuciło Marice wywołanie tej spiny na IG oraz że atencjonalnie zrobiła to pewnie dla zasięgów to śmiało można stwierdzić że jeszcze do dzisiaj Marikę tyłek piecze.
@kipman1: Czyli eliza dziecinna a marika zawistna? Nie ma znaku równości? No zwłaszcza było widać na tym wspólnym wyjeździe, jak Grzesiek (czyli kumpel jaya i elizy) żadnego problemu z nią nie miał i reszta grupy też jej jakoś nie odseparowala
@Dromodron: no bo się bawili razem - Kasper też pojechał na IG po Marice za spine i sobie z nią zdjęcia robił na imprezie - to normalne. Witaj w świecie dorosłych - ja też na imprezach firmowych bawię się ze wszystkimi nawet jeśli do kogoś mam objekcje. Jak negocję jakąś umowę z kontrahentem też jest walka wręcz na noże, a po wszystkim najczęściej idziemy na obiad. Takie życie - nie ma
@tabaka11: Marika wstawiła screen z programu, jak Eliza tańczy obok Sevaga i akurat się pochyla z podpisem, że może się nauczyła tego w więzieniu, tak jak znaczenia słowa frajer. Eliza na to oznaczyła matkę Mariki na instagramie i opisała, że marika ma ciągoty na panamskie #!$%@? i że sama tak mówiła i że dawała dupy na lewo i prawo. Rycerz Jay się włączył, że marika tylko skacze na #!$%@? i że