Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dutch: tylko już wiemy że Pato+ nie poprawia demografi. A ten projekt to powinien być z zasadzie finansowany z uczelni, 100 tys to jest NIC w budżecie całej politechniki.
Problemem jest raczej to że w Polsce brakuje firmy która by ich chciała wziąć pod swoje skrzydła po ukończeniu uczelni.
  • Odpowiedz
@Dutch: po części się zgadzam, ale serio ucinać łeb zdolnym ludziom to dla mnie lekka przesada szczególnie, że to duża grupa ludzi o przeróżnych poglądach i niech nawet 30% z nich zostanie w Polsce to będzie już coś;d dobrym przykładem jest aktualny brak kontrolerów na lotniskach, którzy nie chcą robić za psie pieniądze (mega trudny i odpowiedzialny zawód trzeba zdać na prawdę wiele testów i poświęcić masę czasu) problem w
  • Odpowiedz
@pan-bartolomeu-dias:

tylko już wiemy że Pato+ nie poprawia demografi


Według przewidywań z 2015 zmniejsza spadek, nikt chyba nie oczekiwał, że dzietność nagle wystrzeli w gore xddd poza tym jakie pato+? Socjal nawet nie zwiększa spozycia alko i fajek, bezrobocie prawie najniższe w UE, a aktywność zawodowa rosnie, ale dalej zyj w jakimś odrealnionym świecie, w którym odstek promila tak wplywa na budżet xd
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Kojarzysz może czy jest jakaś zbiórka? Chętnie bym dorzuciła grosza. Doskonały dowód na to, że Czarnek nienawidzi postępu i nauki, bo przypadkiem się okazuje, że 100% osób zaangażowanych jest mądrzejsze od niego.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami:

po części się zgadzam, ale serio ucinać łeb zdolnym ludziom to dla mnie lekka przesada szczególnie, że to duża grupa ludzi o przeróżnych poglądach i niech nawet 30% z nich zostanie w Polsce to będzie już coś;d dobrym przykładem jest aktualny brak kontrolerów na lotniskach, którzy nie chcą robić za psie pieniądze (mega trudny i odpowiedzialny zawód trzeba zdać na prawdę wiele testów i poświęcić masę czasu) problem w
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU tępy gwoździu, mój promotor reprezentował uczelnię. Prodziekan chciał wkręcić jakiegoś obsranego pociotka do moich osiągnięć. Po prostu za późno zauważył moje praktyki. Uczelnia powinna promować swoich studentów, tymczasem rzucano mi kłody pod nogi. Koszt wyjazdu był dla uczelni śmieszny, wszystko inne miałem opłacone i jako jedyny z roku dostałem się na praktyki. Reprezentować uczelnie? Ha ha, dobry żart. Zamazałem nazwę swojej uczelni i opowiedziałem wszystkim jak mnie potraktowano xD
Przyznaj
  • Odpowiedz
  • 1
@gardzenarodowcami: na ławki niepodległości (30 tys. sztuka), na ławkę w Krakowie(228 tys.), na 3 kible (2mln) to kasa jest. Na podróży nikt z kolegów nie zarobi, więc nie ma co inwestować. W sumie gdyby państwo to organizowało, to zamiast 80 tys. trzeba by wydać pewnie z 500 tys.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Takie mądre te studenciaki a nie wpadli na pomysł żeby nazwać rakiete np: "Rakieta Lecha i Marii Kaczyńskich albo rakieta Jana Pawła drugiego". Dostali by wtedy pieniądze i partnerstwo Orlenu... Muszą sie jeszcze dzieciaki sporo nauczyć o świecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz