Wpis z mikrobloga

@gardzenarodowcami: ha ha , gdyby te studenciaki były naprawdę jakoś wybitnie uzdolnione, to myślę, że na pewno dostaliby, stypendium z jakieś uczelni w Stanach i nie musieliby się prosić tego idiotę o nic...


@202492: To są studenci z polskiej polibudy, mieli dostać stypendium na obcej uczelni w obcym państwie?? W jakim celu i podstawie amerykańska uczelnia miałaby im dawać stypendium bo nie rozumiem?
  • Odpowiedz
@202492:

Gdybysmy zyli w normalnym kraju to nikt tego idioty o nic nie musialby prosic, bo ten idiota zajmowalby sie pisaniem bzdur ktorych nikt nie czyta do szuflady gabinetu pseudouczelni ktora skonczyl.

Skandalem jest to ze takie indywidua w ogole lapia sie na jakies stanowiska decyzyjne.
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami miałem to samo na uczelni. Zakwalifikowałem się na prestiżowe praktyki zagraniczne - praca przy reaktorach jądrowych i akceleratorach. Potrzebowałem jedynie podpisu prodziekana, ale sekretariat poprosił żebym pojawił się u niego osobiście bo chce ze mną porozmawiać. Czekałem na #!$%@? 4 godziny na korytarzu bo "miał ważne zajęcia". Kiedy w końcu wszedłem to zamiast mi pogratulować to dostałem opieprz. Czemu? Bo to on chce decydować kto pojedzie i powinienem wcześniej się
  • Odpowiedz
@gardzenarodowcami: Niech się zajmą normalną robotą a nie klikanie w komputer i rakiet budowanie. Przyszliby do nas na produkcję to by zobaczyli jak życie wygląda. Tylko praca fizyczna, powtarzam tylko praca fizyczna!
  • Odpowiedz
gdyby te studenciaki były naprawdę jakoś wybitnie uzdolnione, to myślę, że na pewno dostaliby, stypendium z jakieś uczelni w Stanach


@202492: Czyli klasycznie, jesteś zdolny to #!$%@? z kraju, a my im jeszcze machajmy na do widzenia zamiast starać się ich #!$%@? zatrzymać.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@gardzenarodowcami: jacy naukowcy co niby takiego przełomowego jest w tej rakiecie? Chodzi o zasponsorowanie 20 dzieciakom wycieczko do usa. Niech wystrzelą tutaj nagrają filmik i wyślą na to samo wyjdzie.
  • Odpowiedz