Wpis z mikrobloga

Ousama Ranking, to jedno z najbardziej oryginalnych anime, jakie mieliśmy przyjemność oglądać na przestrzeni ostatnich lat i bez wahania możemy polecić go każdemu. Co tak nas zachwyciło? Jakie elementy są łyżką dziegciu w beczce miodu?

O tym wszystkim rozmawiamy w spoilerowym omówieniu sezonu. Miłego słuchania!

#animedyskusja #anime #leniwypodcast #leniwapopkultura
jaqqu7 - Ousama Ranking, to jedno z najbardziej oryginalnych anime, jakie mieliśmy pr...
  • 4
  • Odpowiedz
@jaqqu7: IMO wszystko psuje się od momentu, gdy książę nagle w 2-3 odcinki staje się OP postacią. Mniej więcej w tym momencie rozwój księcia i innych głównych postaci zatrzymał się w miejscu, a twórcy odsłonili wszystkie ciekawe karty (zostawiając tylko lusterko, origin story trzeciego brata i rozwiązanie wcześniejszych problemów), tym samym przechodząc z kategorii "podróż i przygoda" na "OP postać bije inne OP postacie, a w tle klasyczny plot armor na
  • Odpowiedz
@GeneralX: @Makurise: To zależy jak na to patrzeć. Ja osobiście spodziewałem się, że historyjka będzie bardziej naiwna niż była. No i happy end nie jest żadnym endem w rzeczywistości, bo tak naprawdę anime to tylko zekranizowany wycinek szerszej historii. Min. mało mamy tu wciąż tytułowego "Rankingu Królów".
  • Odpowiedz
@Makurise: od początku był op( ͡° ͜ʖ ͡°),przecież dalej mało co wiadomo,choćby o samym rankingu itd. Świetna seria,która myślę że jest największym zaskoczeniem i perełką ostatnich lat,szkoda że manga w języku angielskim się bardzo powoli tłumaczy bo z chęcią przeczytam.
  • Odpowiedz