Wpis z mikrobloga

@xdrcftvgy: flagowy okręt wielkiej rassiji, postrach mórz i oceanów oraz floty NATO, niszczyciel lotniskowców który jest zdolny samemu zatopić każdą flotę, tak go przedstawiali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Nie sam efekt militarny się liczy, trochę morale urosną. To jest ten sam okręt z początku wojny związany z historią z Wyspy węży ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Bit3ls: @Millowisck: @Fifeczek: już doczytałem na Onecie, okręt bardziej do walki na morzu przeciwko lotniskowcom ale ma też pociski ziemia powietrze, słaba siła rażenia jeśli chodzi o atak na lad.

Przeczytałem, że to duma Rosji, więc dobrze kacapom, ciekawe z czego go ustrzelili
  • Odpowiedz
flagowy okręt wielkiej rassiji, postrach mórz i oceanów oraz floty NATO, niszczyciel lotniskowców który jest zdolny samemu zatopić każdą flotę, tak go przedstawiali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Millowisck: Całą ruską armię w ten sposób przedstawiali. :D
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: rozchodzi się o zachowanie sporych sił ukraińskich w strefach przybrzeżnych. Rosjanie mogą mieć na statkach mnustwo wojska i ciężkiego sprzętu. Więc gdyby wojska ukraińskie przeżucono z nad brzegów morza to wtedy Rosjanie dokonali by desantu.
Oczywiście nie wiadomo czy Rosjanie mają desant na statku wystarczy że blefują co jednak wiąże siły ukraińskie.
  • Odpowiedz
rozchodzi się o zachowanie sporych sił ukraińskich w strefach przybrzeżnych. Rosjanie mogą mieć na statkach mnustwo wojska i ciężkiego sprzętu. Więc gdyby wojska ukraińskie przeżucono z nad brzegów morza to wtedy Rosjanie dokonali by desantu. Oczywiście nie wiadomo czy Rosjanie mają desant na statku wystarczy że blefują co jednak wiąże siły ukraińskie.


mnustwo

przeżucono


@mpetrumnigrum: Yhm. Ta wypowiedź jest pewnie oparta na tych kilkudziesięciu książkach, które przeczytałeś i znasz się
  • Odpowiedz
@naciski: nawet nie wiem kto to Wolski. A YT oglądam tylko kanały o motocyklach i historii.
Taj już mam że mam problemy z ortografią, dla mnie nie ma różnicy pomiędzy słowem który a ktury.
Potrafię nawet napisać rze a om i ą są zamienne.
W szkole z polskiego zawsze ratowały mnie lektury.
Szkoła średnia to szkoła techniczna i studia też. Tam nie czepianie się za bardzo ortów przynajmniej na studiach.
  • Odpowiedz