Wpis z mikrobloga

@Millowisck: flagowy, ale bardzo przestarzały, który nie przeszedł żadnej poważnej modernizacji od czasów jego zwodowania. Dodatkowo podczas sporu w latach 90-tych Ukraińcy wymontowali z niego część systemów, jako rozliczenie za nieopłacone kwoty przez Rosjan.

Może i duży, ale kupa złomu.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Ruscy promowali ten okręt jako postrach mórz i oceanów, przechuja nad przechuje. Dostał 2x rakietą i spadł z rowerka xD Dlatego to jest taka beka.
  • Odpowiedz
@rzuf22: nie, przeglądarka w telefonie podkreśla tylko niektóre błędy ort a jak poprawiam to czasem już mimo tego iż piszę z błędem to nie poprawia.
Komputer działa na starym windowsie i tam już nic nie poprawia. Nie nie będę zmieniał laptopa co ma 12 lat na nowszego gdyż działa.
  • Odpowiedz
@rzuf22: można uznać że jestem ograniczony pod względem ortografia i interpunkcji.
Jednak to nie znaczy że jestem na poziomie madki czy innego 500+ i jest to tylko twój i tobie podobnych ciasny schemat myślowy.
Jak już wspomniałem nie wszystko mi telefon podkreśla a komputerr już nic nie podkreśla.
  • Odpowiedz
nie, przeglądarka w telefonie podkreśla tylko niektóre błędy ort


@mpetrumnigrum: no popatrz, a moja podkreśla. Akurat poprzedni wpis robiłem właśnie z telefonu...

Komputer działa na starym windowsie i tam już nic nie
  • Odpowiedz
@rzuf22: nie zależy od windowsa?
Oczywiście że zależy od windowsa gdyż podstawowe przeglądarki jak Mozilla i Google nie wprowadzają ulepszeń dla Windowsa xp. Na którym operuje.
Nie mogę np. zajrzeć na stronę produktu w olx.
Sporo stron mi się nie wyświetla a YT nakłada ostatnio na głównej stronie ramki i inne filmy.
Więc nie gadaj że Windows nie ma z tym nic
  • Odpowiedz
podstawowe przeglądarki jak Mozilla i Google nie wprowadzają ulepszeń dla Windowsa xp


@mpetrumnigrum: I siedzisz na windows xp? Jesteś jeszcze bardziej ograniczony niż myślałem... 12 letni laptop spokojnie pociągnie w7 (który 12 lat temu był STANDARDEM), nawet powinien pociągnąć w10.

to co ja tu
  • Odpowiedz
: Nie obchodzi mnie to co robisz. Tak samo jak nie zamierzam dyktować kto powinien się czym zajmować. Wyciągam wnioski na podstawie jedynie tego jak się prezentujesz i jaką ignorancję wykazujesz, nie tylko w kwestii ortografii, ale również bezpieczeństwa w sieci


@rzuf22: Kolego, teraz widzę że Ty jesteś święcie przekonany że tylko twój sposób życia i rozumowania jest tym jedynym słusznym. Ja wykazuję ignorancję?

Po prostu nie przejmuję się rzeczami na których mi nie zależy i ni przejmuję się także opiniami pojedynczych ludzi.
Oraz robię to co uważam dla mnie za dobre
  • Odpowiedz