Wpis z mikrobloga

rozchodzi się o zachowanie sporych sił ukraińskich w strefach przybrzeżnych. Rosjanie mogą mieć na statkach mnustwo wojska i ciężkiego sprzętu. Więc gdyby wojska ukraińskie przeżucono z nad brzegów morza to wtedy Rosjanie dokonali by desantu. Oczywiście nie wiadomo czy Rosjanie mają desant na statku wystarczy że blefują co jednak wiąże siły ukraińskie.


mnustwo

przeżucono


@mpetrumnigrum: Yhm. Ta wypowiedź jest pewnie oparta na tych kilkudziesięciu książkach, które przeczytałeś i znasz się na
@Mlucek: artykuł z 2014
https://defence24.pl/sily-zbrojne/moskwa-propagandowy-krazownik

Gdyby wartość okrętu oceniać ilością luf i rakiet krążownik „Moskwa” byłby jednym z najsilniejszych okrętów na świecie. W rzeczywistości jest to przestarzała jednostka pływająca, której wartość powinno się oceniać tylko przez ilość rakiet i bomb, jakie ona może przyjąć przed zatonięciem.
@naciski: nawet nie wiem kto to Wolski. A YT oglądam tylko kanały o motocyklach i historii.
Taj już mam że mam problemy z ortografią, dla mnie nie ma różnicy pomiędzy słowem który a ktury.
Potrafię nawet napisać rze a om i ą są zamienne.
W szkole z polskiego zawsze ratowały mnie lektury.
Szkoła średnia to szkoła techniczna i studia też. Tam nie czepianie się za bardzo ortów przynajmniej na studiach.
O
dla mnie nie ma różnicy pomiędzy słowem który a ktury.


@mpetrumnigrum: ale dla ludzi, którzy skończyli jednak podstawówkę, jest

om i ą są zamienne


@mpetrumnigrum: karyny z bombelkami pobierające 500+ na hybrydy też tak uważają

Taj już mam że mam problemy z ortografią


@mpetrumnigrum: i może szłoby to zrozumieć jeśli byśmy korespondowali listownie, ale każda przeglądarka podkreśla ci błędy ortograficzne. Ba, mi teraz podkreśla twoje kiedy cię cytuję. Po