Duży niedosyt po dzisiejszym meczu. Chciałoby się powiedzieć, że awansował słabszy zespół. No ale sami jesteśmy sobie winni patrząc na bramki jakie traciliśmy, zwłaszcza te na Stamford Bridge.

co by im nie ujmować to jednak #realmadryt był do ogrania, #manchestercity pewnie takich prezentów jak my im nie da i się po nich przejedzie.

Mam nadzieję tylko, że ten mecz pokazał Tuchelowi, że kapitan Ameryka to nie jest zawodnik na miarę Chelsea i przestanie na niego stawiać, bo aż oczy bolą. Mendy'emu też by przydał się odpoczynek, bo od dłuższego czasu gra po prostu słabo, tym bardziej, że Kepa pokazywał, że jest w dobrej formie.

#chelsea #mecz #premierleague
Pobierz ZagubionyPodroznik - Duży niedosyt po dzisiejszym meczu. Chciałoby się powiedzieć, że...
  • 21
@adzioq: Pulisic

@re_plenish: @re_plenish: nie napinalem sie przed psg (nawet nie śledziłem tej rywalizacji), przed meczem z Chelsea tez nie napinalem sie, ale optymistycznie podchodziłem do dwumeczu.
Realu nie śledzę, oceniam ich na podstawie dwumeczu z Chelsea i uważam ze z City beda mieli bardzo ciężko, bo ani nie będzie takich prezentów w obronie, ani modric i inni nie beda mieli tyle miejsca w środku co Real miał z
@ZagubionyPodroznik: po pierwsze zdrówko Mirku po szalu, mam nadzieję że też tak dobrze się bawiłeś jak ja mimo niekorzystnego wyniku. Byliśmy dziś drużyna 2 klasy lepsza od Realu i tu nie ma co ukrywać, nie da się grać 120 minut bezbłędnie niestety, my dziś jak na range oraz intensywność spotkania byliśmy w stanie przez 80 minut zdeklasować "wielki" Real Madryt na własnym stadionie. Ogólnie Real był spokojnie do przejścia i każdy
@ZagubionyPodroznik: Moim zdaniem nie było dramatu, przydarzył się słabszy moment w lidze i LM, tyle. Biorąc pod uwagę, że klub nie działa normalnie to i tak trzeba być zadowolonym z tego co zaprezentowali. Szkoda tylko, że większość goli pada po tak oczywistych błędach w obronie.
Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie Chelsea zainwestuje wreszcie większe pieniądze w napastnika bo widać jaką różnice robił Benzema a nie czekaj.... ( ͡° ͜
@ZagubionyPodroznik po golu na 0:3 już chciałem wyłączyć tv ,dobrze że zostałem choć Real grał tragicznie. Mam nadzieję że w końcu Carlo przestanie stawiać na Krosa bo Camavinga jest a raczej będzie super pomocnikiem.
W Chealse chyba jeszcze nigdy nie widziałem tak słabego Kante. Moim zdaniem to jego słaba formą sprawiła że to Real jest w półfinale,nie licząc oczywiście Karima i Luki którzy ciągną ten klub za uszy
@Kristof7: Nie twierdzę, że był dramat. Bardziej boli odpadnięcie po prostych błędach w obronie, gdy graliśmy naprawdę dobry mecz. Real co miał to wykorzystał, u nas tego brakło.

Czy nowy napastnik jest nam potrzebny? W tym sezonie zainwestowaliśmy większe pieniądze w napastnika i wyszło co wyszło - twierdzę, że jeśli Lukaku by do nas nie przyszedł to lepiej byśmy na tym wyszli, zajmuje minuty, które mogły by się przydać innym graczom.