Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
#psy #pytanie #zwierzaczki #kong #pokazpsa #smiesznypiesek
Cześć, czy ktoś z was ma psiaka z żelaznymi szczękami i Konga?
Jakiś czas temu dostałam podróbkę Konga z twardej gumy z Trixie, po jednym dniu z zabawki zostały wióry. Planuję kupić oryginalnego Konga, ale czy ktoś z was ma psa niszczyciela i faktycznie kong się okazał nie do zgryzienia?
Niszczyciel dla uwagi
Pobierz spookyscaryskeleton - #psy #pytanie #zwierzaczki #kong #pokazpsa #smiesznypiesek 
Cze...
źródło: comment_1649796295Ho3gbSXyxKKk8IPhwoePfc.jpg
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tarushiba: to mój trzeci sznaucer, więc mogę co nieco odpowiedzieć :) wszystkie trzy to ogromne tulaki, wręcz za bardzo, są namolne. Sznaucer moich rodziców potrafi dręczyć tatę dosłownie godzinami codziennie za mizianie pod uchem, moja sztuka tak samo, ale jest to cecha trochę osobnicza - jej starszy brat jest zupełnie niezależny, nie śpi na łóżkach, nie przepada za głaskaniem chociażby. Ja też wybrałam akurat najbardziej wpatrzoną w człowieka sztukę z miotu
@spookyscaryskeleton: Czyli ogólnie nie ma zasady, ale nie mają jakoś problemu, żeby się potulić, to dobrze.
Czyli popularna rasa w Twojej rodzinie :)

Na razie to mogę tylko czytac, oglądać i dowiadywać się na przyszłość, ale biorę je pod uwagę (bo zawsze mnie do nich ciągnęło). Ale może padnie na westa albo cavapoo/cockapoo. Albo na kundelka ze schroniska. Kto wie :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tarushiba: zanim wybierzesz sznaucera to weź pod uwagę że to psy wymagające robienia czegoś cały czas :) jak nie będą miały ciągłego zajęcia, same sobie wynajdą, zazwyczaj nie po Twojej myśli. Ja się z moimi bawiłam w tropienie sportowe i wtedy było ok, ale nie będą szczęśliwe gdy będą znudzone ;)
zanim wybierzesz sznaucera to weź pod uwagę że to psy wymagające robienia czegoś cały czas :) jak nie będą miały ciągłego zajęcia, same sobie wynajdą, zazwyczaj nie po Twojej myśli. Ja się z moimi bawiłam w tropienie sportowe i wtedy było ok, ale nie będą szczęśliwe gdy będą znudzone ;)


@spookyscaryskeleton: o, bardzo istotna informacja, dzięki!