Wpis z mikrobloga

Rower trekkingowy dla brata (175cm, 17lat) za ok. 2000zl. Coś polecacie? Dojazd do szkoły kilkanaście kilometrów + jakieś weekendowe dłuższe wycieczki.

Mam bony 400zl do Decathlonu, ale tam podobno słabsze rowery. Przynajmniej tak piszą EKSPERCI z elektrody tzn. Forów rowerowych. Ale jeśli coś fajnego by było w Decathlonie to proszę

#rower #rowery #trekking #kolarstwo
  • 6
@jaszuch: panie - tylko trek, s-works, spec, cannondale - reszta to kalectwo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście minimalna grupa osprzętu to Ultegra. Elektroniczna. ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A tak na poważnie ja bym wybrał Rockrider ST 530. Po pierwsze bo to ta sama rama która katuje parę lat (przerobiłem rower na gravel/ przejechałem setki kilometrów w każdą pogodę - parę gleb - zero
do Decathlonu, ale tam podobno słabsze rowery.


@jaszuch: Wiadomo, że lepiej dołożyć 50 000 zł i kupić coś porządnego. A tak na serio to w Decathlonie są chyba najlepsze rowery jeśli chodzi o stosunek ceny do wyposażenia i dodatkowo całkiem fajna gwarancja. Większość ludzi nie czyta kart gwarancyjnych, ale np. jedna z popularnych marek polskich jak kupowałem rower dla dzieciaka to miała zapis, że gwarancja w ogóle nie przysługuje jeśli nie
@prop: dodatkowo prawdopodbnie u tej samej firmy, był zapis który zasadniczo mówił że rower może być dwuśladem i nic nie zrobisz ;)

@jaszuch: rowery z deca są ok, tym bardziej na dojazdy. A jak jeszcze masz kupony, to bym dużo dalej nie szukał.