Wpis z mikrobloga

Nigdy nie próbowałem, chciałbym zacząć: doradzi ktoś jakieś growkity grzybków? Ma to w ogóle sens czy jakaś ściema?
#psylocybina
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szarley: 180 to norma, powinno Ci wyjsc jakos 40/50g suchego z tego przy dobrych wiatrach. Przez pierwsze +/- 2 tygodnie rozwijają się bez pomocy ale gdy pojawią się piny powinny być wietrzone 2/3 razy dziennie aż do zbiorów. Po czym proces się powtarza, dlatego lepiej nie zaczynać jeżeli wiesz ze nie będziesz mógł ich doglądać w odpowiednim czasie
  • Odpowiedz
@szarley: tak jak koledzy wyzej pisali. 180 to nieduzo, zwlaszcza, ze growkit moze Ci dawac ilestam razy. Ja bralem dwa pudelka z Goldenteacher, i oba naraz wstawialem, nie pamietam dokladnie ile mi rodzily od pierwszych pinow, ale na pewno ponad dwa miechy. Ja tak nieszczegolnie sie trzymalem wytycznych jesli chodzi o moment zbioru, troche przeciagalem niepotrzebnie, az kapelutki sie dosc mocno pootwieraly, no ale to wszystko w ramach nauki. Potraktuj
extraordinary_seaman - @szarley: tak jak koledzy wyzej pisali. 180 to nieduzo, zwlasz...

źródło: comment_1649847648wcoEkuePSXSbyJYBdt1Y6e.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@szarley: no jak widac - pokojowej, ja zaczalem w listopadzie przy lekko odkreconym karoryferku, i teraz jak patrze po fotkach, to w lutym mi sie pudelka skazily i przestaly rodzic. Temperatura to okolice 20-23 stopnie oni chca, ale ja mialem 19-21, bo dla mnie wiecej to juz zar tropikow. Moze tez dlatego ta moc nie byla jakas wykokszona, ale imo to do lysiczek to nawet te meksykańce nie maja podjazdu..
  • Odpowiedz