Wpis z mikrobloga

1) Na koszulce nie ma ani jednego śladu rozerwania / rozcięcia.
2) Po takiej akcji każdy byłby mega roztrzęsiony i raczej ostatnią rzeczą, którą ktoś by miał ochotę robić byłoby nagrywanie filmiku na instagram (w którym dodatkowo prosi o suby).
3) Ferrari chodzi w koszulce fame mma w domu? Też dziwne.
4) 2 gości wjeżdza mu na chatę z maczetami, a chłop ma jedynie zadrapanie na czole i rzekomo pocięte palce? To co on John Wick, ołówkiem ich pokonał czy co?
Nie wiem, dla mnie ta historyjka mocno śmierdzi. Gość robi szum medialny wokół siebie, bo kocha jak jest o nim głośno i tyle, a pelikany łykają.
#famemma
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majkkali: ja mialem z 10 lat temu podobna sytuacje na statku, chyba nawet wykop jeszcze o tym jest. Po ataku nozem, mialem pociety leb, rece i 2 sciegna od palcow lewej reki. Jak mnie pozszywali to wrocilem na statek i robilem jeszcze wyladunek. Tak wiec mozna.
  • Odpowiedz
2) Po takiej akcji każdy byłby mega roztrzęsiony i raczej ostatnią rzeczą, którą ktoś by miał ochotę robić byłoby nagrywanie filmiku na instagram (w którym dodatkowo prosi o suby).

Ale to było w piątek/sobotę

3) Ferrari chodzi w koszulce fame mma w domu? Też dziwne.

Co
  • Odpowiedz
przeciez on specjalnie pozniej ubral koszulke biala zeby bylo widac ile krwi sie lalo ty wgl umiesz ze zrozumieniem cos ogladac? xd


@JD12369: no to tym bardziej idiotyczne zachowanie czysto pod zasięgi. Po takiej akcji każdy normalny się odcina od neta i przekazuje sprawę policji, a nie zakłada koszulkę fame mma i prosi o suby. Rusz głową typie.
  • Odpowiedz
@majkkali
1. Pewnie założył teraz ta koszulkę, minęło 3 dni.
2. Minęło kilka dni od zdarzenia, widać na filmiku że jest trochę inny, może na jakiś przeciwbólowych
3. Co w tym dziwnego?
4. No tak bo w dumu nie masz kuchni i np noża kuchennego

Nagrał też story już ze szpitala gdzie widać że ma koszulkę/strój którzy mają pacjenci podczas operacji
  • Odpowiedz
1. Pewnie założył teraz ta koszulkę, minęło 3 dni.


@Loleek_7: No nie, bo mówił, że są ślady krwi po akcji na tej koszulce. Po 3 dniach to już raczej by nie krwawił tak.
  • Odpowiedz
@Matias76677: Nie oczekuj zbyt wiele od kolesia, który nie potrafi obejrzeć ze zrozumieniem 3 minutowego filmiku, gdzie już w 4 sekundzie jest mówione, że specjalnie założył tą samą koszulkę do filmiku na YT.
  • Odpowiedz
k---a w krakowie co weekend masz takie akcje przy bramkach do klubów, wez wyjdz z domu jak ty mysliz ze akcje z maczeta to jakas gangsterka wielka


@JD12369: no w środowiskach kiboli tak, ale ferrari nie jest kibolem
  • Odpowiedz