Wpis z mikrobloga

@Kaker: jakbym był Zaorskim to bym podbijał cene swoich książek na allegro do 30k a potem mówił w mediach, że jestem autorem najdroższej książki w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogółnie życze mu jak najlepiej i uważam go za cybera wśród traderów, ale szkoda, że nauczył się dewersyfikować środki dopiero po 25latach tradowania bo ta ostatnia splajta #!$%@? wygląda przy dzisiejszych sukcesach, niech utrzyma taki stan i
  • Odpowiedz
@elementarz1:

ale szkoda, że nauczył się dewersyfikować środki dopiero po 25latach tradowania bo ta ostatnia splajta #!$%@? wygląda


No tak, facet splajtował mając mieszkanie warte kilka mln zł w najdroższym apartamentowcu w Polsce i zapewne poupychane miliony niewiadomo gdzie, ale "to się nie liczy, bo to nie giełda przecież". A później bajeczka jak to od zera się odbudował. Fajnie to się sprzedaje. Splajtował by gdyby mu został dowód i stówa w
  • Odpowiedz
@rysiekryszard: z tego co mi się obiło o uszy to musiał jeść tańsze jedzenie i zwolnić pracowników, a pieniądze na kolejne inwestycje pożyczał. No faktycznie brzmi to fajnie, ale rzeczywiscie nikt by mu nie pożyczył 100k jakby nie był wypłacalny.
  • Odpowiedz
@Koner1391: Hahaha, za 166k by poszła. W uja zrobił frajerów, ponad 100 pustych stron za 250 zł :DDDD Nawet na końcu napisał że, mówiąc delikatnie, pozwolił sobie na mały żart żeby pokazać jak sprzedaje sie euforie. A teraz niby kolekcjonerska książka, z autografem, za 6k. Buahahaha
  • Odpowiedz
musiał jeść tańsze jedzenie


@elementarz1: xD

Ja do niego nic nie mam, na tradingu się z pewnością zna, sam mówi, że na technologii btc się nie zna. Nikogo w #!$%@? nie robi, ale wiadomo, że niektóre wydarzenia trochę ubarwia, koloryzuje pod siebie.
  • Odpowiedz