Wpis z mikrobloga

Wspieranie Ukrainy przez powielanie informacji na ich korzyść? rozumiem bo to wojna informacyjna - nie powinno się tego robić i tylko wspierać potwierdzone informacje w trosce o zdrowy ich przepływ, lecz tak jak wyżej napisałem jestem w stanie zrozumieć tą propagandę.

ALE PRZEKAZYWANIE DALEJ INFORMACJI OD NAZISTOWSKIEGO PUŁKU AZOW? kalectwo...
jeszcze dodatkowo najczęściej taką głupote zauważyłem robi... lewica -,-

(oczywiście gdy się zwróci uwagę jest się instant ruską onucą)

#wojna #ukraina #rosja #polityka #wiadomosci #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa
N.....k - Wspieranie Ukrainy przez powielanie informacji na ich korzyść? rozumiem bo ...

źródło: comment_1649708724TejvKNwCeS0Pb7h1pnGwyQ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: Ale co Cię dziwi? Polacy mają tak zakorzenione kalectwo umysłowe, że sami wskakiwalibyśmy do komór gazowych pewnego austriackiego akwarelisty, gdyby miało to napsuć ruskim krwi.

Na wypoku obecnie wszystko co nie można skrócić do "sława ukrainie" jest z automatu "onucowane" przez półmózgów.
  • Odpowiedz
  • 1
@NoJakNieJakTak:

ALE PRZEKAZYWANIE DALEJ INFORMACJI OD NAZISTOWSKIEGO PUŁKU AZOW? kalectwo...

jeszcze dodatkowo najczęściej taką głupote zauważyłem robi... lewica -,-

W sensie, która lewica? To bardzo szerokie spektrum poglądów. Przykładowo środowisko Antify, libertariańscy socjaliści i anarchiści mocno jadą po Azovie i nie podoba im się wybielanie Azova, kreowanie ich na bohaterów.
  • Odpowiedz
@c4tboy: głównie zauważyłem taką narracje w Polsce ze strony fanatycznych Razemków którzy wszystko dla Ukrainy, zła Rosja, bez względu na koszta i komu pomagamy, ważne by panu Putinowi było smutno..
  • Odpowiedz