Wpis z mikrobloga

Miałem tylko 20 lat. Uwielbiałem Złomnika tak bardzo. Miałem jego plakaty, książki i różne gadżety. Modliłem się do Złomnika każdej nocy przed snem, dziękując za wszystko, co dla nas robi. Złomnik to graty mówiłem. Złomnik to nadzieja. Tata akurat wrócił z pracy i słysząc to nazwał mnie złomiarzem. Wiedziałem, że mi zazdrości, bo sam od lat jeździł przednionapędowymi, miejskimi suvami. Nazwałem go korpośmieciem, na co on mnie uderzył i kazał iść spać. Płakałem i bolała mnie głowa. Leżąc w łóżku było mi zimno. Nagle poczułem przypływ ciepła i ktoś mnie dotknął. To Złomnik. Byłem taki szczęśliwy. Kipper Multicara podniósł mnie z łóżka. Złomnik kazał wziąć trochę drobnych, po czym przeprowadził mnie przez drzwi mojej szafy do Polski swoich marzeń. Po ulicach jeździło wiele zgruzowanych aut, wokół było widać opuszczone #!$%@? byłych przedsiębiorców. Nie mogłem oderwać wzroku od widoku tej biedy, gdy Złomnik pokazał mi naklejki mówiąc: ,,Dealuj tym’’. Tak też zrobiłem, zarabiając w ten sposób swoje pierwsze w życiu opodatkowane pieniądze. Zarobione pieniądze zainwestowałem w inne graciarskie działalności. Pisałem książki, kręciłem filmy, kupowałem i sprzedawałem graty oraz części. Nim się obejrzałem byłem potentatem graciarskiej społeczności. Złomnik powiedział, że musimy już wracać, więc przywiozłem swoje graty na lawecie do siebie. Tate wychodził już do pracy. Widząc mnie i Złomnika z moimi gratami, mocno się oburzył. A Złomnik popatrzył mu w oczy i powiedział: ,,Jak dbasz, tak srasz’’, po czym wyleciał przez okno.
Złomnik to graty. Złomnik to nadzieja.
#zlomnik #pasta #heheszki
Pobierz atrax15 - Miałem tylko 20 lat. Uwielbiałem Złomnika tak bardzo. Miałem jego plakaty, ...
źródło: comment_16496928864VIHqQ8xcUBPC2l2vAp70I.jpg
  • 2