Wpis z mikrobloga

  • 896
#smolelelele #smolensk #macierewicz #bekazpisu
Podsumujmy co już wiemy. Samolot leciał wspaniale aż tu nagle wleciał w sztuczną mgłę. Potem wybuchła bomba trotylowa ale samolot leciał dalej, następnie uderzył w brzozę ale to nic bo byle drzewo nie ma szans ze stalową karoserią latającego potwora. Potem wybuchła bomba termobarczna która przepołowiła samolot jak parówkę. I kiedy już w końcu mieli lądować to zadzwonili do nich ruscy kontrolerzy i naprowadzili ich na las. Samolot spadł ale 3 osoby ocalały więc ruskie ich dobili. Potem Tusk poleciał do Putina żeby z radością, przed kamerami przybić z nim żółwika. Coś pominąłem?
  • 20
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@cat_in_hat bomba trotylowa była na skrzydle, ona wybuchła pierwsza. Skrzydło się udawało i samolot leciał brzuchem do góry. Bomba termobarczna była później i doprowadziła do efektu złamanej parówki.
  • Odpowiedz
@pss8888:

potem wybuchła bomba trotylowa ale samolot leciał dalej


tak, chociaż nie zarejestrowano żeby piloci zwrócili uwagę na wybuch bomby na pokładzie ich samolotu. i bomba była termobaryczna, bo takich używają rosjanie w wojnie z Ukrainą

edit., a ok, widzę wyjaśnienie tych bomb. 2 technologie zastosowali w tej teorii, fajnie xD
  • Odpowiedz
@pss8888: Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem.
  • Odpowiedz
@pss8888: zapomniałeś o silnych elektromagnesach, o których mówił kilka lat temu macierewicz, które ściągnęły samolot na ziemię, broni laserowej, wytwornicy mgły, bombie termobarycznej, rakietach hipersonicznych... Nie wiem czy czegoś nie pominąłem
  • Odpowiedz
  • 0
@pss8888 w sumie poruszyłeś ciekawy wątek. Nigdy się nie zastanawiałem jak wyglądał ten wypadek wróć! Zamach! Z perspektywy jedynie słusznej teorii
  • Odpowiedz