Wpis z mikrobloga

Budżety na wojsko:
NATO: 1103 mld dolarów
Kacapia: 61,7 mld dolarów z czego pewnie połowa rozkradziona

Z czym do ludzi xD
Kończ waść, wstydu oszczędź ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ukraina #rosja
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ku_wolnosci Współpraca z Rosją uznana została za strategiczną, jako przyczyniająca do tworzenia wspólnego obszaru pokoju, stabilizacji i bezpieczeństwa. NATO podkreśliło, że nie stanowi zagrożenia dla Rosji - Szczyt NATO w Lizbonie 2010
  • Odpowiedz
  • 1
Niejeden profesor nauk ścisłych kaleczy Polski przeokropnie, a wie więcej na każdy temat niż Ty i cała Twoja elokwentna rodzina razem wzięta.


@Big_Salceson Tak swoją drogą to studiowałem na uczelniach technicznych i takiego profesora nie poznałem. Poznałem za to kilku niezwykle oczytanych.
  • Odpowiedz
Moderacja usunęła mi komentarz o debilu choć wskazałem co to słowo dla mnie znaczy. OP nie mógł być więc obrażony, bo według niego można nadawać słowom dowolne znaczenia
  • Odpowiedz
  • 0
@ku_wolnosci Putin ma kasę, bo on rucha swoich obywateli bez mydła, do tego było, że jakies te panamskie papiery to i tamto. Gdzie rassija ma ta cała kasę z gazu jak cała Europa ciągnie? On tym swoim żołnierzom ledwo co płaci, a wysyła ich jak mięso armatnie do Czeczeni, Afganistanu teraz na Ukrainę i nawet zwłok nie zbiera.
  • Odpowiedz
Bardzo często używa się go, aby pokazać lekceważący stosunek do naszego adwersarza, zdyskredytować go i podkreślić, że swoim dotychczasowym zachowaniem przynosi sobie jedynie wstyd


@ku_wolnosci: tak uzywaja tego tylko ludzie, ktorzy nigdy nie przeczytali zadnej ksiazki

Nieprawdopodobne, jak głupim można być i brnąć dalej w swoje głupie urojenia XD Źle użył, został wyjaśniony, ale nie - przecież on będzie używać jak chce XDDD Groteska, że tacy ludzie nas otaczają.


@
  • Odpowiedz
NATO: 1103 mld dolarów

Kacapia: 61,7 mld dolarów z czego pewnie połowa rozkradziona


@ku_wolnosci:
Myśliwy Heniu: 3 sztucery za kilka tysiaczków w gablocie, godziny szkoleń i zezwoleń warte też kupę kasy, mnóstwo amunicji,
Sebol w dresie: nóż sprężynowy za 10 zł + jakiś zdobyczny kij baseballowy wart może
  • Odpowiedz
Budżety na wojsko:

NATO: 1103 mld dolarów

Kacapia: 61,7 mld dolarów z czego pewnie połowa rozkradziona


@ku_wolnosci:
Niemcy przed wojną: Ukraińcy, nie szczelajcie z drona do separatystów, bo pan Putin
  • Odpowiedz
@ku_wolnosci: Po pierwsze ruscy oszukują i wydają na wojsko więcej niż się chwalą, po drugie porównuj wydatki po sile nabywczej. John w fabryce Abramsów zarabia nieco lepiej niż Saszka w fabryce T-90.
  • Odpowiedz