Wpis z mikrobloga

Chlop 19lvl bedzie jutro pierwszy raz w trase busem 3,5t jechal, mirki ciezko nauczyc sie jezdzic takim busem? Mam tylko rok prawko i dotychczas jezdzilem tylko osobowkami. Jutro drugi dzien szkolenia na kuriera, z gosciem bede jezdzil, mam troche obawy czy dam sobie rade. Dajcie jakies tipy jak zrobic dobre wrazenie na gosciu i nie r------c sie na pierwszym lepszym zakrecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #busiarze #samochody #kurier #pracbaza
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kutabix: pamiętaj że bus jest ciężki (te 3 i pół tony max, czyli w pracy do 6 ton), więc ma lepszą przyczepność i nie musisz specjalnie zwalniać przed zakrętami

Zwyczajnie możesz na pełnej prędkości wchodzić w mocne zakręty, szef i kolega obok docenią to że nie tracisz czasu

Taki pro tip, szerokości
  • Odpowiedz
Masz tylko 19 lat więc trochę inaczej cie traktować będą bo wiadomo że masz 00 doświadczenia XD
  • Odpowiedz
@kutabix: Sprawdz wysokość żebyś na macdrive się zmieścił ( ͡° ͜ʖ ͡°) musisz ogarnąć cofanie w lusterkach bo zazwyczaj nie ma widoku to tylu. Ogólnie bardzo dobrze się jeździ takimi busami jak nie jest to jakiś trup. Pamiętaj o ułożeniu towaru ze@jak w---------z hebel na maksa w jakiejś krytycznej sytuacji to żebyś towaru nie zbierał po całym aucie. Ogólnie bez paniki będzie dobrze to tylko większe
  • Odpowiedz
@kutabix: kiedys jak mi baba na pasach wyskoczyla i dalem po heblach to tylko slyszalem jak paczki na pace o kabine sie obily. Pozniej caly dzien wciskalem kit ze na sortowni pognietli
  • Odpowiedz