Wpis z mikrobloga

#coolstory #tfwnogf #przegryw #loser #krakow ##!$%@?

#mirki, postanowiłem wczoraj spotkać się z ludźmi i wyjść do klubu. Nie dość, że cyknęło mnie już po before party to jeszcze zanim doszliśmy ze znajomymi do klubu zdążyły nam uciec dwa autobusy, a tuż po dojechaniu na miejsce złapał nas ten pieprzony #orkan z deszczem i efekt był taki, że wpadliśmy do imprezowni cali przemarznięci i mokrzy tak, że mieliśmy wszystkiego dosyć. W klubie tłok masakryczny, gdy już się nam udało dobić do szatni okazało się, że na parkiety nawet nie da się wejść. Jeszcze na dodatek laska, dla której tam przyszedłem zlała mnie kompletnie na korzyść jakiegoś innego fagasa, a mi udało się przez 3 godziny imprezy zatańczyć z tylko jedną dziewczyną. ;_;
  • 31
  • Odpowiedz
@Sepang: Jakieś gówniane trensy, czy inne dyskotekowe #!$%@?. Dość ciężko stwierdzić jednoznacznie co to jest, jakieś remixy kawałków z lat od 2000 w górę, i to wcale nie najwyższych lotów. Generalnie jeszcze nie zdarzyło mi się być w klubie, w którym byłaby dobra muzyka ;x
  • Odpowiedz
@Vetti: ale można to podłączyć pod niuejdżowe rytmy z eski, murzynów z imprezami i swagowaniemw teledyskach i ciągłe wstawki z dubstepem?
  • Odpowiedz
@Sir_Analord: Zabrzmiało to trochę jakby to był priorytet (przyszedłem raczej na imprezę dla dobrej zabawy), a w sumie nie do końca tak było. Mimo wszystko trochę przykro mi się z tego powodu zrobiło. A konkretnie jaki to błąd? :<

@Sepang: do samego dubstepu chyba nie dotarłem wczoraj, ale najbardziej to mi zapadł w pamięć jakiś bardzo kiepski remix Get Low, który brzmiał tak, jakby został wykonany przez gimnazjalistę parę ładnych
  • Odpowiedz
@Stella9803: pytałem bo mieliśmy tam wczoraj coroczną imprezę firmową i trochę przegrywów było. jak vetti pisał, że z befora przyszedł wstawiony i o autobusie to idealnie mi spasowała pewna sytuacja :)
  • Odpowiedz