Wpis z mikrobloga

@mel0nik: mają jaja, oni i słowacy, czesi zresztą też. Polaczki najwięcej krzyczą a gówno robią.


Nie o wszystkim musi wiedzieć opinia publiczna. Po za tym, Polska jako hub między zachodem a Ukrainą i tak sprowadza na siebie duże ryzyko.
  • Odpowiedz
@spinor: Rzeszów Jasionka to obecnie największy port przerzutowy dla dostaw broni od zachodu dla Ukrainy, do tego 0rawdopodobnie jadą od nas na Ukrainę "prezenty" o których jeszcze nie wie opinia publiczna, i bardzo dobrze, bo po aferze z migami lepiej żeby takie sprawy były załatwiane po cichu.
Do tego Wojsko Polskie już przed wojną pomagało w szkoleniu ukraińskich oficerów.
Pomagamy naprawdę dużo.
  • Odpowiedz
Polaczki najwięcej krzyczą a gówno robią.


@spinor: Xdd Tak Polacy jako hub przerzutowy dla wojska, uzbrojenia i wszystkiego innego mało robi. xdd Dodatkowo przyjęliśmy jedynie 2 mln Ukraińców ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spinor: czemu nie dziwi mnie to, że ten twój ojkofobiczny wysryw polubili wykopowi lewacy?


@stray_dog: ja jestem lewak (według wykopowej definicji) ale uważam że robimy w #!$%@? dużo. Samo przyjęcie takiej liczby ludzi jak dobrego sąsiada to już duża rzecz. Nie mówiąc o robieniu z naszej wschodniej granicy paczkomatu na militarne zabawki. Jeśli chodzi o podjęte ryzyko i bezinteresowną pomoc to jesteśmy w ścisłej topce
  • Odpowiedz