Wpis z mikrobloga

Raw odc.1506
Recenzja:

Na arenie pojawia się Cody Rhodes i wygłasza emocjonalne promo. Opowiada o swoim ojcu oraz obiecuje, że wygra mistrzostwo WWE. Pod koniec segmentu pojawia się Seth Rollins, który ściska dłoń Rhodesa.
Opinia: Jedno z najbardziej emocjonalnych prom jakie słyszałem w wrestlingu w ostatnich latach. Nie mogę się doczekać kiedy Cody zostanie pretendentem do mistrzostwa WWE.

Walka nr.1
Naomi & Sasha Banks vs Rhea Ripley & Liv Morgan
Przeciętny pojedynek. Najbardziej zapadł mi w pamięć moment w którym Rhea przez długi czas trzymała Naomi w vertical suplexie.
Moja ocena: 1/2

Pojawia się Kevin Owens, który opowiada o swoim pojedynku ze Stone Coldem na WrestleManii. Przerywa mu Elias, który przedstawia się jako jego młodszy brat - Ezekiel.
Opinia: Głupi pomysł na nowy gimmick dla Eliasa.

Walka nr.2
The Miz vs Dominik Mysterio
Pojedynek trwający mniej niż minutę. Co za upokorzenie dla Dominika.
Moja ocena: brak (zbyt krótki pojedynek)

Po walce pojawia się Veer Mahaan, który atakuje rodzinę Mysterio.
Opinia: W końcu Veer debiutuje na RAW. Musieliśmy czekać na ten moment kilka miesięcy

Pojawia się nowa mistrzyni kobiet Raw - Bianca Belair, która opowiada o swoim sukcesie.
Opinia: Dobre promo

Walka nr.3
Dolph Ziggler (C) vs Bron Breakker
Ziggler pokonuje na Stand & Deliver Breakkera tylko po to żeby stracić tytuł na RAW po WrestleManii (). Bardzo mi się to nie podoba. Jeśli chodzi o pojedynek to nie był słaby, lecz i tak poniżej moich oczekiwań.
Moja ocena:*

MVP odwraca się Bobby'ego i zostaje nowym managerem Omosa!
Opinia: Prawdopodobnie najbardziej szokujący moment gali. Dobra decyzja, Omosowi przyda się manager.

Miał się odbyć pojedynek tag team kobiet, lecz ostatecznie się nie odbył. Doszło do kłótni pomiędzy Carmellą i Queen Zeliną, która zakończyła się rozpadem i tag teamu.
Opinia: Nie podoba mi się ten rozpad, ponieważ dywizja tag teamowa kobiet jest słaba

Walka nr.4
Finn Balor & RK-Bro vs Austin Theory & The Usos
Nie była to tak dobra walka jak się spodziewałem. Znowu Finn jako mistrz Stanów Zjednoczonych został przypięty () Ten pas mistrzowski nie ma już żadnego prestiżu.
Moja ocena: *

Pojawia się Edge ze swoim nowym sojusznikiem - Damianem Priestem. Damian opowiada dlaczego dołączył do Edga. Pojawia się AJ Styles, który ich atakuje. Edge próbuje wykończyć Stylesa, lecz pojawiają się sędziowie, którzy go powstrzymują.
Opinia: Świetny segment. Nie mogę się doczekać kontynuacji feudu

Walka nr.5
Street Profits vs Alpha Academy - Texas Tornado Tag Team match
To zestawienie widzieliśmy już ze 2137 razy. Jeśli chodzi o pojedynek to wypadł przeciętnie.
Moja ocena:1/2

Na arenie pojawia się Bloodline. Heyman zaczyna opowiadać o osiągnięciach Romana Reignsa oraz co będzie dalej.
Opinia: Rozczarowujący segment. Wejście bloodline trwało prawie tyle samo co długośc tego segmentu.

Podsumowanie:
RAW po WrestleManii to najważniejsze RAW w roku. Oglądając ten odcinek miałem inne wrażenie. Gala moim zdaniem okazała się dużym rozczarowaniem. Najlepszym momentem gali było emocjonalne promo Cody'ego, segment z udziałem Edga oraz szokująca zdrada Lashleya przez MVP. W końcu zadebiutował na RAW Veer. Reszta gali wypadła bardzo słabo. Jakośc walk na niskim poziomie. Finn Balor jako mistrz Stanów Zjednoczonych znowu został przypięty. Ziggler stracił mistrzostwo NXT w pojedynku, który nie miał sensu. Dominik Mysterio upokorzony w krótkim pojedynku. Nowy gimmick Eliasa mi się bardzo nie podoba. Na sam koniec gali słaby segment z udziałem Romana Reignsa.

Ocena: 4,5/10

#wwe #wrestling
P.....D - Raw odc.1506
Recenzja:

Na arenie pojawia się Cody Rhodes i wygłasza emo...

źródło: comment_1649590375sBn03c6pMBowsX6nCzWq5M.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz