Wpis z mikrobloga

Jestem prawakiem, patriotą, kocham swój kraj i w ogóle mi nie przeszkadzają fagi Ukraińskie, które mają dodać otuchy uchodźcom. Nie przeszkadza mi ukraiński język na ulicach. Nie przeszkadza mi to, że zapewniamy im naszą służbę zdrowia, jedzenie i dach nad głową.
Potrzebującym należy pomagać i to właśnie robimy, zwłaszcza że kilkaset km stąd Ukraińcy giną na wojnie walcząc również o nasze bezpieczeństwo.

#wojna #ukraina #rosja
  • 27
@l-RAD-l: Polityka nigdy nie powinna kierować się moralnością. Liczy się tylko i wyłącznie skuteczna realizacja naszego interesu narodowego.

Dlatego nie trafiają do mnie argumenty typu:

Potrzebującym należy pomagać i to właśnie robimy,


A jednak, mi też...

nie przeszkadzają fagi Ukraińskie, które mają dodać otuchy uchodźcom. Nie przeszkadza mi ukraiński język na ulicach. Nie przeszkadza mi to, że zapewniamy im naszą służbę zdrowia, jedzenie i dach nad głową.


Dlaczego?

Dlatego, że w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@l-RAD-l: tak samo myślę, ale w takim Wrocławiu jest już mega grubo. Rok temu były memy ile to Ukraińców jest u nas a teraz to .. xddddddddd

Nie wiem jak to opisać nawet, wystarczy się przejść, wsiąść do tramwaju, iść do sklepu. I niech kuźwa teraz zachodnie media piszczą że polska nie chce przyjmować imigrantów, oni na zachodzie to #!$%@? prawdziwej fali imigrantów nie widzieli

Zobaczymy co czas pokaże
@l-RAD-l niemożliwe Mirku powinieneś być przecież sebixem-kibolem bez zębów za to z dużą agresją....co tu się wyprawia to ja już nie wiem.xd. tak serio to wykopy i memy ryją ludziom głowy i wszyscy zaczynają od tego krzywo myśleć.twoje wyznanie to jest postawa przeciętnego, zwykłego,normalnego człowieka, któremu przyszło żyć tu i teraz.i popieram na kwik lewackim zombie i malkontentom- niech im dupy pękają, że ludzie są normalni i mają dobre serca a nie
interes narodowy? A po co to potrzebne? A komu? Mamy 21 wiek, najwyższy czas na kosmopolityzm


@Berkel_88:

Co rozumiesz przez kosmopolityzm?

Mniej więcej od czasów prezydentury Trumpa globalizm jest sukcesywnie zwijany. Covid i wojna w Ukrainie jeszcze to przyspieszyły.

Trzeba być ślepym i głuchym, żeby tego nie widzieć.

Sytuacja z ruskimi pokazała też jak duża jest rozbieżność interesów wewnątrz UE. W obecnej sytuacji federalizacja Europy to jest niestety mżonka.
Rzeczpospolita powinna