Wpis z mikrobloga

Jak zorganizować i ile kosztuje wyjazd na Grenlandię?

Małe odstępstwo od normy - dziś wrzucam nowy wpis w formie znaleziska, a nie tekst na Mirko, trochę dlatego, że uważam, że temat interesuje sporo osób, również dlatego, że tekst w połowie składa się ze zdjęć, a do wpisu mogę załączyć jedynie jedną fotkę. Zainteresowanych proszę o wykop, a następne będę dodawał już tradycyjnie w postaci całego tekstu na mirko z linkiem do bloga :)

Oprócz standardowej listy pozwoliłem sobie zawołać osoby plusujące ten komentarz użytkownika @Winden, które chciały, bym podzielił się kosztami podróży. Nie zostaliście dopisani do listy - wołanie Was jest jednorazowe, tylko do tego wpisu o kosztach wyjazdu na Grenlandię, chętni mogą dopisać się do listy do wołania poniżej.

Z wyjazdu na Grenlandię powstanie jeszcze pewnie jeden lub dwa wpisy, ale w najbliższym czasie mogą pojawić się kolejne z innych miejsc na tej wyspie, bo za dwa tygodnie będę już w Ilulissat, gdzie zacznę pracę na kolejnych 6 miesięcy. Wiem, że ostatnio mało piszę i dodaję, ale aktualnie na tyle pozwalają mi czas, chęci i wena, a nie chcę dodawać treści pisanych na siłę, choć kilka kolejnych wpisów mam rozgrzebanych i pewnie niedługo je dokończę!

Zapraszam do lektury Mireczki i polecam Grenlandię bardzo mocno!

IG / FB

#zwtravel

Wołam tylko tych, którzy plusowali odpowiednie komentarze przy poprzednich wpisach (lub są zapisani na listę na Mirkolistach). Jeśli nie chcesz być więcej wołany/a - zaplusuj odpowiedni komentarz niżej. Jeśli chcesz dołączyć do wołania - również zaplusuj odpowiedni komentarz niżej :)
#podroze #grenlandia #podrozujzwykopem ##!$%@? i trochę #fotografia
zbigniew-wu - Jak zorganizować i ile kosztuje wyjazd na Grenlandię?

Małe odstępstw...

źródło: comment_1649573544l4GHOibclUrB88t2mcNr0s.jpg

Pobierz
  • 42