Wpis z mikrobloga

@Piastan: pełna historia swoich przejazdów na segmentach, pełny zakres leaderboardów, plany treningowe, route planner, live segmenty na urządzeniach - to wszystko zapewne jest gdzieś awizowane ze strony stravy, nie trzeba pytać na wykopie ;)
@Piastan: pod bieganie to pewnie nie wiele, ale pod kolarstwo coś tam więcej jest. Przede wszystkim możliwość wytyczania własnych tras w routes, dostęp do leaderboards na segmentach (za free widać tylko top10) i jakieś tam narzędzia do analizy treningów, ale tu akurat za free są lepsze opcje dostępne (intervals.icu, GoldenCheetah, elevate itd.)
@Piastan: a to co innego (nie zauważyłem tagu :/) i tu rzeczywiście niewiele Ci premium da (albo nic). Strava początkowo była zdominowana przez kolarzy, zresztą taki był target. Multisportowa się zrobiła głównie przez napływ ludzi uciekających z endomondo (chociaż może zbyt upraszczam).
ale pod kolarstwo coś tam więcej jest


@Dziaku: a co do tego - pod kolarstwo to też nie dużo jest, bo ludzie planują po różnych serwisach, a po stravie najmniej, jak ktoś pro, albo pół-pro trenuje to te plany treningowe to też jest bida. Zostają segmenty i np. u mnie tu jest pies pogrzebion - uzależnili mnie od tego kiedy było to free i tylko po to płacę 250PLN rocznie.