Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
126 972 + 15 = 126 987

Komin zaliczony na nowym rydwanie, jednak rozstałem się z RC500 M'ka mi jakoś nie pasowała. Romeciaka jeszcze udało się dorwać w cenie z przed Covida. Pedały trochę odpustowe ale już zamówione Wheelup'y. A no i pierwszy raz w życiu regulowałem przednią przerzutkę i mechaniczne tarczówki ale z pomocą wąsacza na YT udało się jakoś. ( ͡ ͜ʖ ͡)

#rowerowyrownik #rower

Skrypt | Statystyki
Pobierz
źródło: comment_1649531727XAFs27845Uk9sdO4ic3yam.jpg
  • 19
@MagicznyBartek33: No dopiero jedna jazda za mną ale jest w pytę póki co, czuję że troszkę wolniej się zbiera bo jednak RC500 jest na 28mm semi-slickach a tutaj jest 40mm gravelowy kapeć z niższym ciśnieniem ale pozycja mi dużo bardziej odpowiada. W sumie bałem się tylko tych tylnych widełek bo się naczytałem że ludzie zahaczają butem ale u mnie ten problem nie występuje i to w butach trekkingowych gdzie jeszcze jest
@Ilustrowany: Jak jesteś na pograniczu 2 rozmiarów to bierz większy jeśli przekrok nie jest przeszkodą i będzie gites, mój drugi rower z barankiem (pierwszy to RC500 którego miałem ledwie kilka dni) i na pozycję nie narzekam
@Lewic: Mniej agresywna pozycja, w przypadku tego modelu to ma sens. Oczywiście zależy co kto lubi, jak ktoś chce sportową pozycję to oczywiście weźmie mniejszy ja tam ścigać się nie zamierzam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Lewic: @k3lt Ja mam ubiegłorocznego boreasa 54 przy 170 wzrostu. Gdyby był 52 dostępny to bym taki brał, ale znalazłem tylko jedną ofertę w dużo wyższej cenie. Nie żałuję 54, dałem krótszy mostek i jest dobrze, pozycja mi odpowiada nawet na dłuższych dystansach, rower prowadzi się mniej agresywnie co mi akurat odpowiada. A co do folii - mam nawet kilka warstw, ale zanim nakleiłem to pancerz przegryzł się go gołego metalu
@ikov: No ja chyba nawet nie będę zmieniał mostka bo czuję się ok myślę nawet czy nie obniżyć kierownicy 1 podkładką ale pierwsze trochę więcej pojeżdżę, co do folii to Oracala miałem na starym Marinie i przez ponad rok wytrzymał jeszcze nie było potrzeby wymiany a tam wydaje mi się że te pancerze jeszcze mocniej dociskały do ramy..