Tuchel znowu potwierdza swoje niesamowite umiejętności. 3-4-3 z wahadłami przeciwko Realowi w pierwszej połowie 0-2 +2 sytuacje po których powinny być bramki na 0-4. Druga połowa 4-5-1 przeciwko Realowi gdyby nie czarne dzbanisko to Real nie tylko nie strzeliłby bramki, ale nawet nie stworzył żadnej groźnej sytuacji. Więc jak 3-4-3 nie działa, a 4-5-1 działa to grajmy 3-4-3 z wahadłami. Już o beznadziejnym Mendy Christensen i Loftus Cheek który jest najgorszym piłkarzem Chelsea w tym sezonie nie wspominam, wszyscy trzej w pierwszym składzie. Na szczęście przeciwnik ma dużo gorszych piłkarzy i pewnie uda się wyciągnąć 1-0.
#mecz
  • 11
@sylw1905: Ja tu nigdzie nie napisałem, że jestem ekspertem, opisałem jaka taktyka działała z Realem i jaka nie działała i jaką grają dzisiaj na dużo słabszy zespół który w lidze ostatni dobry mecz zagrał w lutym.

@Muuudza: Real na 100% przejdzie nie wiem kto o zdrowych zmysłach myśli inaczej.
@Illuminati2137: Ja tam wierze w to, ze jesteśmy w stanie awansować. Oglądałem i kibicowałem jak przyjęliśmy 3:1 od Napoli, kibicowałem podczas rewanżu, teraz zamierzam robić to samo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Muuudza: Czy forma wysoka to się okaże w ciągu kilku meczów, w ostatnie 90 minut z Brentford i 45 minut z Realem, oba mecze po przerwie na reprezentacje pokazały, że są dużo poniżej formy. A drugie 45 minut z Realem nie wiadomo czy to było z powodu znakomitej gry Chelsea czy z tego, że Real miał wynik 3-1 na wyjeździe i się cofnęli.