Wpis z mikrobloga

Zdaję w tej sesji w izbie poznańskiej egzamin na uprawnienia wykonawcze w specjalizacji elektrycznej.
Ma ktoś może jakiś zbiór pytań jaki pojawiał się na egzaminie ustnym w tej izbie?
W jaki sposób uczyliście się na egzamin ustny? Do pisemnego używam aplikacji, do ustnego zamierzałem zebrać sobie zestawy pytań i przerabiać sobie je w podobny sposób jak na egzaminie czyli losować zestaw i opracowywać pytanie na podstawie materiałów, które będę miał. Nie mam pojęcia czy to dobra taktyka, ale ilość materiału jest chyba za duża na wkuwanie.

#uprawnieniabudowlane #elektryka #budownictwo
  • 4
@Marynowany: twoj sposob wydaje sie byc odpowiedni - wyrabiasz sobie prawidlowe odruchy przed egzaminem, przez co nie spanikujesz nie wiedzac gdzie czego szukać.
Wkuwanie jest strata czasu. Lepiej poswiecic wiecej godzin i uwagi analizie i zrozumieniu przepisów np wizualizując je sobie. Inaczej każde pytanie nie posiadające precyzyjnej odpowiedzi w twoich materialach bedzie skutkowało "przeczuciem, że o to im chodziło" w pytaniu.
Nie wiem jak jest aktualnie i jak na specjalizacji elektrycznej,
dlatego też pytam na Mirko o jakieś pytania z poprzednich lat.


@Marynowany: masz na to 0,01% szans, przyjmujac zakres 10 lat wstecz, do tego bez podzialu na izby, panie inzynierze