Wpis z mikrobloga

Jak to jest możliwe, że gadam o recesji, gdy mamy najmniejszy poziom bezrobocia od 1968roku?

Poświęćcie 5 min swojego życia i sprawdźcie sobie okres w roku 2007-2008, oraz w 1968

W tym czasie, poziom bezrobocia był najmniejszy, od wielu wielu lat. Mieliśmy również astronomiczne ceny olejow napędowych i wiemy z historii do czego to doprowadziło...

Hmmm, a co teraz mamy?
Najmniejsze bezrobocie, od 1968 roku i większe ceny olejow napędowych, niż w recesji 2007-2008. A co gorsza inflacja jest większa i większą, bez oznak, że będzie spadała

Jeremy Grantham ostrzega, iż wysokie ceny paliw, zawsze prowadzą do recesji

A co z konsumentami, czy naprawdę, tak dobrze im się powodzi?

Nie, ponieważ okazuje się, że od 20 lat nie byli tak zakredytowani i to nie tylko w stanach, nikt o tym nie mówi jakby to było nieistotne

Uwazam, że to tylko kwestia czasu, aż będziemy mieli recesji,która doprowadzi do ekonomicznej depresji
Ludzie już zalegają z rachunkami, za domy mieszkania, używają kart kredytowych jakby to nie rzutowało na przyszłość, odsetki są większe i większe.
Pożyjemy zobaczymy-oczywiscie tylko głośno myślę
#gielda #ekonomia #finanse #gospodarka #inflacja
Bykuofwall_street - Jak to jest możliwe, że gadam o recesji, gdy mamy najmniejszy poz...

źródło: comment_1649497389XhMv2VcGqg77vn1JB5UoYJ.jpg

Pobierz
  • 12
@Balactatun:
Będą spadki na stówe na giełdzie, tak jak mówisz stopy będą cały czas większe i większe, bo coraz większą jest inflacja, zakończy się niestety masowymi bankructwami, co jest mega przykre, gdyż to są marzenia ludzi i Oni nic złego nie zrobili, chcieli po prostu mieć swoje 4 konty, czy wymarzony samochód, za które ciężko tyrali w takiej czy innej pracy
@Balactatun:
Ale są jeszcze akcje co ładnie walczą z inflacją...
Nic nie mogę powiedzieć, nie chce być uważany za naganiacza.
Ja po prostu tu przelewam swoję myśli, traktuje to jako mój pamiętnik, czy coś w tym stylu
Moze ktoś się zastanowi, nad tym co ja tu wypisuje, nie szukam poklasku