Wpis z mikrobloga

Spotkałem się ze znajomymi z dawnej pracy, wśród nich był foliarz który straszył przez caly czas kolejno 5g, nwo, szczepionkami i chemitrails itd. Zapytałem go czy śledzi konflikt na Ukrainie - co odpowiedzial? A jakże: Bucza to aktorzy i mistyfikacja, to Ukraińcy mordują Rosjan, Rosja nikogo nie zaatakowała bo gdyby atakowała to Ukraina by padła w dwa dni, dopiero teraz coś się dzieje bo Ukraina chce odbić Donbas i Krym.

#!$%@?, jaka trzeba mieć sieke w głowie żeby ciągle powielać takie brednie. Gość myśli że ma dostęp do wiedzy tajemnej. Grupy na Facebooku niczym tajne łoże, choć sam non stop powiela kacapska propagandę i nawet nie wie jak jest rozgrywany XD

#bekazpodludzi #teoriespiskowe
  • 36
  • Odpowiedz
  • 1
@malkontent: @Zielony_Ogr: @Moonastro:

Żeby była jasność, bo z tekstu niektórzy tego nie wyłapują. On swoją foliarskie teorie głosił przez ostatnie wspólne 3 lata pracy, a wczoraj z nim porozmawiałem o konflikcie na Ukrainie. Po prostu wszystko układa się jak puzzle. Oczywiście ma swoich guru, m.in tego górala z zakopca.
  • Odpowiedz
  • 1
@kocurowy tak było

Kolejny wpis z tej serii zaczyna brzmieć jak propaganda w drugą stronę.

Pobawię się w lewaka i mitycznego kolegę geja, bowiem ja byłem przeciw szczepionkom na covid a jestem za Ukrainą w tym bezsensownym konflikcie i co teraz?
  • Odpowiedz
  • 0
@FotDK: pisze o prawdziwym przypadku że swojego otoczenia, nie chce mi się bawić w pisanie jakichś zarzutek, za stary jestem na to, więc jak nie chcesz mi wierzyć to nie wierz, przeżyje.
  • Odpowiedz
@kocurowy duże grono tych foliarzy to różowe okolice 30 lvl. Bez żadnego wykształcenia poza kursem z dupy. Samotne matki na pełen etat. Jedyna praca jaką miały to pół roku za najniższa krajową. Teraz siedzą i robią za matki polki. Z nudów okupują grupy matkowe, grupy antyszczepionkowe, chodzą na protesty, robią inby w sklepach o maseczki oczywiście w jednej ręce trzymając sraj fona i kręcąc live na fb, a w drugiej trzymając
  • Odpowiedz
@kocurowy: to jakoś zawsze w parze idzie też mam takiego znajomego: 5g smaży mózgi, wirusa nie ma, szczepionki mają czipy, Tesla to był kosmita, w Buczy to mistyfikacja
  • Odpowiedz