Wpis z mikrobloga

Spotkałem się ze znajomymi z dawnej pracy, wśród nich był foliarz który straszył przez caly czas kolejno 5g, nwo, szczepionkami i chemitrails itd. Zapytałem go czy śledzi konflikt na Ukrainie - co odpowiedzial? A jakże: Bucza to aktorzy i mistyfikacja, to Ukraińcy mordują Rosjan, Rosja nikogo nie zaatakowała bo gdyby atakowała to Ukraina by padła w dwa dni, dopiero teraz coś się dzieje bo Ukraina chce odbić Donbas i Krym.

#!$%@?, jaka trzeba mieć sieke w głowie żeby ciągle powielać takie brednie. Gość myśli że ma dostęp do wiedzy tajemnej. Grupy na Facebooku niczym tajne łoże, choć sam non stop powiela kacapska propagandę i nawet nie wie jak jest rozgrywany XD

#bekazpodludzi #teoriespiskowe
  • 36
Oczywiście rosja jest agresorem ,ale tortury jeńców są udokumentowane nagraniami po obu stronach,jak to mówiła wychowawczyni w mojej szkole gdy dwóch się pobiło:nikt nie jest święty
@Radysh: pamietasz jak sie nazywał ten tag, czy tam temat zbiorczy z wszystkim zwiazanym z wojną na ukrainie?

EDIT: Ten temat jest przyklejony na górze strony, na dziale hard.
@kocurowy: Ja moge sobie wyobrazic ze tacy istnieja w liczbie 10, najlepsze ze spotkalem sie kiedys ze znajomymi z pracy i byl tam taki gosciu co wierzyl we wszystko co mowil naukowiec z instytutu danychzdupy, szczepiony 10 dawkami, ale niestety umar na katar