Wpis z mikrobloga

Od 3 dni mam w domu okulary VR no i mam mieszane uczucia. Z jednej strony czuje, że to niepotrzebny gadżet, kiedy ja bede grał, a z 2 nie mogę sie doczekać aż założe okulary na nos. No po prostu inny świat. Specjalnie wczoraj wyrobiłem soczewki i na nie czekam bo granie w okularach korekcyjnych to dramat.

RE4 nie podszedł mi zupełnie. Grałem kiedyś w RE4 na PS2, tak o mi siadła gra, na VR też jest średnio. Nie mój klimat. Ale beat saber czy SuperHOT to totalne mistrzostwo. Bolą mnie dziś nogi od kucania i wygibasów XD. No nie wiem sam. Ogólnie google mega na plus, jest co robić, jst w co grać, ale czasem sie boje (już mi sie zdarzyło), że odbije sie od telewizora czy jakiegoś meba (mimo tego, że mam dużo miejsca do grania).

Piracenie gier to też poezja XD podłączam google i zgrywam sobie gierkę. Minus, że jest tyle gier, że nie wiem w co grać. Te google to zupełenie inny wymiar jeśli chodzi o granie. Konsola mi tyle frajdy nie daje niestety. Najgorsze jest to, że sam nie wiem w co zagrać bo jest tyle gier (sideload, ffaio), że nie wiem co wybrać.

Co polecacie? Pograłbym w jakaś fajną strzelankę, może jakiś RPG jakby był?


#oculus #oculusquest2
  • 25
@porterhouse: o to polecam bardzo Pistol Whip, taki podobny trochę do superhota? Z tym że nie musisz chodzić przód tył, jedziesz na szynach i tylko się rozglądasz, pojawiają się przeciwnicy a ty strzelasz. Po wyłączeniu autoAima można się naprawdę spocić, i fajnie postrzelać do muzyki ( strzelanie do rytmu daje więcej punktów).
A co do questa2, nie wiem czy się jeszcze da kupić, ale kupiłem od tego pana wydrukowany na drukarce
Chodzi jak gówno


@NoMoRe: to zależy od wydajności peceta, może czas na upgrade? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gameplay zaadaptowany jest całkiem dobrze, np. menu masz dostosowane do VR, fajne jest to wybieranie opcji na rękawicy skafandra.
Problem polega na tym, że NMS jest dostosowany do grania na siedząco i obracania się wirtualnie. Jak obrócisz się fizycznie, to przestajesz widzieć HUD. Alyx pozostaje nadal niedoścignionym wzorem.
@porterhouse: ja na ogol na rozgrzewke,gram ze 2-3 sesje w beat saber i potem najczesciej pykam w eleven tennis,zajebista gierka na multi,idzie sie wkrecic,tylko fajnie miec rakietke z drukary 3d i mozna fajnie pograc