Wpis z mikrobloga

@wykop_to_sciek: o kurde, nie tyle co burak i prostak, a najzwyczajniej w świecie patus. Nie spodziewałem się aż takiego niskiego poziomu po tobie chociaż fakt, mogłem to założyć po pierwszym komentarzu.

Nie, nie spinam się, zadałem zwykłe pytanie odnośnie twojego prostackiego pierwszego komentarza i #!$%@?ącego się drugiego. Pisanie, cytuję, "chyba nie ma bardziej januszowego spędzania czasu niż pojechanie do ciepłych krajów i siedzenie przy basenie zamiast zwiedzać i poznawać nowy kraj
@Krupier: ależ potężnie się zesrałeś XDDD odpisz mi jeszcze coś, bo dużo mi śmiechu przynosisz tym swoim protekcjonalnym, wyniosłym tonem wypowiedzi, który ma zrobić z ciebie kogoś "lepszego" niż jesteś. #!$%@? o mnie wiesz, a wyrażasz opinię na mój temat, nie można być większym debilem. Ale zgodnie z moim nickiem: wykop to ściek, a tacy ludzie jak ty to ekskrementy.
@wykop_to_sciek: srałem już dzisiaj więc nie trafiłeś.

Widzisz, ty też #!$%@? wiesz o autorze, a jednak musiałeś po typowo polskiemu się dosrać. Nie wiem o tobie wiele, ale po tylko kilku tych komentarzach wiem, że jesteś patusem, niewychowanym burakiem, osobą niezbyt wykształconą (a przynajmniej tak się zachowującą) oraz reprezentującą najgorsze polskie stereotypy. Dodatkowo kiepsko ci idzie trzymanie emocji i bardzo łatwo się odpalasz. :)
Dodatkowo kiepsko ci idzie trzymanie emocji i bardzo łatwo się odpalasz. :)


@Krupier: typ, który jest antyszczepem i srał 1000 wpisów na mikroblogu odnośnie masek i szczepień będzie mi zarzucał buractwo i odpalanie się, bo raczyłem kilka razy przekląć XDDD Dawaj więcej, świetnie się bawię z takimi downami jak ty XDDD
@wykop_to_sciek: oj nie trafiłeś, nie jestem antyszczepem. :(

I bynajmniej nie przeszkadza mi to, że klniesz, sam to robię przecież. Odnosiłem się do zupełnie czego innego, ale jak widać nawet tego twój niezbyt rozgarnięty umysł nie był w stanie pojąć. :D
@wykop_to_sciek: no tak, nie szczepiłem się, co to za tajemnica? Ty pisałeś o byciu, cytuję, "antyszczepem", a tym bynajmniej nie jestem.

Kurczę, na początku myślałem, że po prostu palnąłeś głupi wysryw bo nie wiem, zły humor czy coś. Ale ty naprawdę jesteś konkretnym patusem, który złapał ból dupy o to, że randomowy człowiek spędza urlop na basenie. (ʘʘ)
no tak, nie szczepiłem się, co to za tajemnica? Ty pisałeś o byciu, cytuję, "antyszczepem", a tym bynajmniej nie jestem.


@Krupier: jesteś w 100% szurem, jeden #!$%@?, to samo co antyszczepy. Pandemię nazywasz "potężnym wiruskiem", plując tym samym w twarz 6 000 000 ofiar.

Ale ty naprawdę jesteś konkretnym patusem


Powtarzasz się, dawaj coś nowego.