Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@BRTM:

Prykład z życia jak zachowują się kuce gdy ich idoli dopadnie ten słynny wolny rynek.

@Kryspin013:
Strasznie to trywializyjesz.
Problem jest spory, bo jeśli fb może przestać świadczyć komuś usługi z powodu jego poglądów, to oznacza że ja mogę wyrzucić parę homoseksualistów z mieszkania które wynajmują, argumentując to dokładnie w ten sam sposób.
Mogę? No nie.
To jest wolny rynek? No nie.
Dlaczego Konfederacja wypomina Zełenskiemu (który mimo to ma wykształcenie prawnicze) bycie komikiem


@BRTM: Nie doszukuj się sensu (którego nie ma tym bardziej, że Zelensky jest prawnikiem z wykształcenia) u Konfederatów. Oni po prostu powtarzają to, co wyczytali w "niezależnych mediach", a co podrzuca tam agentura rosyjska. U nich w mediach to samo, że aktor, że ćpun, że nie wiadomo co, ale niepoważny polityk.
Problem jest spory, bo jeśli fb może przestać świadczyć komuś usługi z powodu jego poglądów, to oznacza że ja mogę wyrzucić parę homoseksualistów z mieszkania które wynajmują, argumentując to dokładnie w ten sam sposób.


@MojWlasciciel: O dżizas. Nie chce mi się wchodzić w ten temat. Więc w skrócie:

Tak, nie możesz #!$%@?ć ludzi z mieszkania ze względu na pochodzenie, płeć, kolor skóry itp. Tymczasem konfa nie została zdjęta z fb z
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013: kontrol be ci się wcisnął.
Czyli jeśli regulamin mieszkania będzie zabraniał wyrażania poglądów niezgodnych z polityką mojej firmy, to wtedy będę mógł ich #!$%@?ć?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Facebook to taki dziwny twór, który nie biorąc odpowiedzialności za publikowane treści może w nie ingerować. To nie ma nic wspólnego z ideą wolnego rynku.
Czyli jeśli regulamin mieszkania będzie zabraniał wyrażania poglądów niezgodnych z polityką mojej firmy, to wtedy będę mógł ich #!$%@?ć?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MojWlasciciel: Nie rób fikołków. Nie możesz napisać regulaminu ponad prawo bo wtedy automatycznie staje się nieważny i #!$%@? sprawę w sądzie.

Facebook to taki dziwny twór, który nie biorąc odpowiedzialności za publikowane treści może w nie ingerować. To nie ma nic wspólnego z ideą wolnego
@MojWlasciciel:

bo jeśli fb może przestać świadczyć komuś usługi z powodu jego poglądów,

Ale fb nie przestał świadczyć usług z powodu poglądów, tylko z powodu ich działań
A zatem...

to oznacza że ja mogę wyrzucić parę homoseksualistów

no właśnie nie. Nie mozesz wyrzucić pedałów za to, że są pedałami. Natomiast nikt okiem nie mrugnie, jeśli #!$%@? ich z mieszkania za obsmarowanie sufitu gównem.

Czyli jeśli regulamin mieszkania

Oczywiście. Jeśli będą to
w obrazku podałem realny przykład z konfy


@Kryspin013: przykład czego? Ziom, godzinę temu broniłeś lewaczki, która ankietowała na temat gwałtów rosjanek. Ostrożnie, bo terminy do fizjoterapeutów są odległe. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kryspin013:

Nie rób fikołków. Nie możesz napisać regulaminu ponad prawo bo wtedy automatycznie staje się nieważny i #!$%@? sprawę w sądzie.


A i niby dlaczego? Na wolnym rynku robię z moją własnością co mi się podoba, wynajmuję komu chce, mogę to mieszkanie trzymać puste jak będę miał taki kaprys. Chyba że nie ma wolnego rynku?

Jasne, że muszą brać odpowiedzialność.


Kłamiesz. Facebook w regulaminie zastrzega sobie prawo do "ochrony społeczności" i