Wpis z mikrobloga

@Darth_Gohan: dzisiaj dobry sąsiad to złoto.
ja się ze swoimi dogaduje i dbamy żeby było dobrze, wręcz pomagamy sobie, bo to w naszym obopólnym interesie.

Z kolei rodzice... To jest chore jak posrani i zawistni potrafią być niektórzy ludzie na wsi, zwłaszcza biedni albo starzy.
  • Odpowiedz
Cokolwiek innego posadzisz to zaraz się mu nie podoba, albo rośnie na jego części i ci złośliwie obetnie. A idź.

@Darth_Gohan: dlaczego rośliny twoich rodziców mają wchodzić na cudzy teren? Dlaczego twoi rodzice nie dbają o nie, przez co rozrastają się poza ich teren? I dlaczego uważasz że to sąsiada wina?
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Bluszcz był dogadany z sąsiadem. Szedł po wspólnym płocie. Jedyne co przechodziło na jego stronę to kawałki bluszczu które sąsiad tak jak i my obcinaliśmy.

Nowy przyszedl stwierdził, że obetnie 3 główne gałezie bo za grube i był zdziwiony ze reszta płotu zdechła.

Także:
Nikt nikomu nie przeszkadzał
Wszystko było normalnie ogarnięte.

Ba żeby było ciekawiej to obciał to tak że zdechła mu spora część bluszczu na jego altance xD
  • Odpowiedz
Szedł po wspólnym płocie. Jedyne co przechodziło na jego stronę to kawałki bluszczu

@Darth_Gohan: no właśnie. z nowym sąsiadem nie było to uzgodnione. cudze rośliny wchodziły na jego teren. nie chciał tego to wyciął. Czyli łagodnie się obszedł, bo mógł pozwać.
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Nic nie mógł pozwać xD

Sam siebie by nie pozwał bo część bluszczu szła od jego altany z jego strony. Także na wspólnym płocie były dwa bluszcze dwóch sasiądów i tworzyły ładny zielony dywan cały rok. Natomiast ten jak głupek #!$%@?ł dwie galezie. Jedną u siebie, dwie nasze które przy siatkowym płocie jest normalne, że przeszły.

Ja wiem, że ty ZAWSZE wiesz wszystko najlepiej, ale tym razem drugi raz pudło.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że ty ZAWSZE wiesz wszystko najlepiej, ale tym razem drugi raz pudło.

@Darth_Gohan: xD. Tak ci się wydaje, bo wypowiadam się w tematach o których się znam, zamiast gównoburzyć o fame mma, inflacji i ruchach rosyjskich wojsk jednocześnie.

Załącznik dla ciebie. Nigdzie w prawie nie stoi że musi samodzielnie je wyciąć czy przeprowadzić prace osobiście, może wynająć zewnetrzną firmę i was pozwać o zapłatę.
NaglyAtakGlazurnika - > Ja wiem, że ty ZAWSZE wiesz wszystko najlepiej, ale tym razem...

źródło: comment_1649414352T7Sd1asYrKX6DchYz80MQJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: No to pozwie o zapłatę za wycięcie tego co było u niego. Jestem ciekawy jak zbierze przez płot idealnie po naszej stronie jak nie wpuścimy jego podwykonawcy na nasz teren. Wtedy można zrobić numer, że zaśmiecił nam podwórko i się bawić we wzajemne pozywanie.

Chodzi tylko o fakt, że ludzie zachowują się jak buce i nie potrafią dogadać. Starczyło powiedzieć, że się coś wycina bo się nie podoba. Rodzice sami
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: w takich sytuacjach rozumiem trochę Nippleroara czy Golema z Majonezu. Gdybym zawsze wiedział najlepiej to bym zrobił to co Majonezowy Kłamczuch - zablokował cię i olał. No ale mam mniejsze mniemanie o sobie - brzuch zresztą też - dlatego grzecznie ci tłumaczę że się mylisz.

Jestem ciekawy jak zbierze przez płot idealnie po naszej stronie jak nie wpuścimy jego podwykonawcy na nasz teren

Nie musi. Zgodnie z prawdą wezwany na
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Gdzie napisałeś, że przyszedł po wyroku sądu?

Jak nie ma jakiegokolwiek świstka papieru, że działa na zlecenie sądu to z jakiej paki mam go wpuścić na własny teren?

Według tego co napisałeś wcześniej. Sąsiadowi nie podobają się gałezie po jego stronie.
Wzywa ekipę.
Ekipa wykonuje pracę.
Na jakiej podstawie wtedy ekipa może wejść na teren którego nie dotyczy zlecenie?
  • Odpowiedz
@midnight: swoją drogą te znaki są nielegalne i osiągają jedynie negatywny efekt niechęci wobec właścicieli psów. Jeśli ktoś jest upośledzony i nie sprząta po psie to tam i tak nie posprząta
  • Odpowiedz
@NaglyAtakGlazurnika: Tyle napisałeś: Załącznik dla ciebie. Nigdzie w prawie nie stoi że musi samodzielnie je wyciąć czy przeprowadzić prace osobiście, może wynająć zewnetrzną firmę i was pozwać o zapłatę.

Tylko tyle napisałeś :)

Więc dalej nie widzę gdzie stwierdzasz, że ekipa do wycinki pojawia się po wyniku sądu :)
  • Odpowiedz
Ławka? Miejsce spoczynku dla strudzonego wędrowca? Element do ćwiczenia crossfitu? Zapas kamyczków do procy? Tyle pytań, zero odpowiedzi.

@Darth_Gohan: Przecież jest podpisane, że to zakaz wstępu ze zwierzętami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz